Rating Certificate | D&B

Ülemaailmselt tuntud B2B-majandusteabe pakkuja Dun & Bradstreet omistas LKW WALTERile parima hinnangu (krediidireiting 5A1).

Krediidireitingu sertifikaat | Creditreform

Krediidiagentuur Creditreform omistab LKW WALTERile suurepärase reitingu (krediidireiting100).

ISO 9001 | LRQA

Protsesside väljatöötamine, haldamine ja pidev parendamine vastavalt rahvusvahelisele kvaliteedijuhtimisstandardile ISO 9001 eesmärgiga suurendada klientide rahulolu.

ISO 14001 | LRQA

LKW WALTER on võtnud eesmärgiks korraldada kõik firma toimingud nii, et need koormaksid keskkonda võimalikult vähe. Selleks on sisse viidud sertifitseeritud keskkonnahaldussüsteem, mis vastab standardile ISO 14001:2004.

SQAS Attestation | CEFIC

"Safety and Quality Assessment for Sustainability" on mõeldud logistikateenuste pakkujate kvaliteedi, ohutuse ja keskkonnasäästlikkuse hindamiseks.

HACCP | LRQA

LKW WALTER tagab transpordi käigus vastavuse hügieeni- ja toiduohutusstandarditele toiduainete ja tarbeesemete kohta käiva sertifitseeritud HACCP kontseptsiooni (Hazard Analysis and Chritical Control Points) kaudu.

CSR ja jätkusuutlikkus | EcoVadis

EcoVadis on rahvusvaheline platvorm, mis on suunatud sotsiaalse vastutuse (CSR) ja jätkusuutlikkusega aktiivselt tegelevale ettevõttele. EcoVadis jälgib ja hindab oma liikmete tööd. LKW WALTER hinnati tasemele "Gold Recognition Level".

Responsible Care Certificate | ECTA

Keemiatööstuse ülemaailmne vabatahtlik initsiatiiv tervise, ohutuse ja keskkondlike tingimuste parandamiseks range enesekontrolli abil.

Business Superbrand Austria

Superbrands on juba enam kui 20 aastat hinnanud parimaid kaubamärke rohkem kui 80 riigis maailmas. Turu valiku kriteeriumiteks on populaarsus, imago, kaubamärgi ülesehitus ja innovatsioon.

Hüdroenergia | Wien Energie

Vesi on juba praegu tähtsaim taastuvenergiaallikas. WALTER GROUP saab 100% elektrist hüdroenergiast ja toetab seega jätkusuutlikku energiatootmist.

Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun