1) Kindlustage endale veomahud

Autovedude maht Euroopas aina kasvab. Tippajal napib vaba laadimisruumi. Seega kindlustage endale pikaks ajaks täiendav fikseeritud laadimismaht kombineeritud transpordis!


Nii funktsioneerib kombineeritud transport

2) Unustage ummikud, sõidukeelud ja liikluspiirangud

Transpordivahenditel nagu rong ja laev pole sõidupiiranguid nädalavahetuseti, öötundidel või puhkepäevadel ja lisaks ei seisa nad ka kunagi ummikus.

3) Modernne varustus – lihtne ja turvaline pealelaadimine

Üle 8000 kraanaga tõstetava haagise – sertifitseeritud vastavalt standardile EN12642 XL – võimaldab laadida saadetised kiiresti ja turvaliselt.


Veovahendid kombineeritud transpordiks

4) Sisaldab globaalse positsioneerimise teenust

Kõik haagised on varustatud telemaatikasüsteemiga. Nii on Teil alati teada, kus Teie kaup parasjagu asub.

5) Suurendage laadimismahtu – vähendage kulusid

Kombineeritud transport võimaldab tõsta koorma kaalu kuni 29 tonnini. Nii vähendate peale- ja mahalaadimise kordasid, administratsioonikulusid ja oma kulusid.

6) Kasutage suurt paindlikkust

Soovite kasutada oma tööjõuressursse tõhusamalt ning vältida peale- ja mahalaadimisel tipptunde? Selleks kasutage meie Standtrailer-süsteemi. Otsustage paindlikult, kas laadite oma kauba kohe, hiljem või hoopis öötundidel! Nii kasutate oma laadimispersonali optimaalselt, vältides kulukaid ooteaegu ja täiendavaid personalikulusid.

7) Teie panus keskkonda ja sotsiaalsesse vastutusse

Vähendate märkimisväärselt saasteainete emissiooni, eriti kasvuhoonegaasi CO2 puhul, võrreldes maismaatranspordiga. Kombineeritud transpordi "rongi" puhul ~ 55 % ja kombineeritud transpordi "Short Sea Shipping" puhul ~ 75 % võrra. Nii keskkond, ühiskond kui ka kliendid on Teile selle eest tänulikud! LKW WALTER - CO2 Chart

^ - Top

See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust veebilehe kasutamisel. Seda veebilehte kasutades nõustute küpsiste salvestamisega. Lisateabe leiate siit: Kasutustingimused