Tõhus transpordikorraldus meie IT-lahendustega

Kasutage LKW WALTERi innovatiivseid IT-lahendusi transporditellimuste kiireks ja tõhusaks täitmiseks. Alates transpordi staatuse põhjal broneerimisest kuni dokumendiotsinguni.

Valige vastavalt tellimusele kas meie hinnatud online-kliendiportaal CONNECT või automaatne elektrooniline andmevahetus (EDI) individuaalse Business-to-Business-lahenduse kaudu.
Kliendiportaal CONNECT

Kliendiportaal CONNECT

Kliendiportaal CONNECT on ettevõtte oma online-platvorm, mis aitab Teid transpordiülesannete digitaalsel lahendamisel ja korraldamisel. Juurdepääs on tasuta ja salasõnaga kaitstud. CONNECTi saab kasutada igal ajal ja kõikjal 27 erinevas keeles.

Teie eelised

Tellimuste ülevaade
Tellimuste ülevaade
Küsige endale ülevaade oma aktuaalsetest koormatest. Veokite numbrimärke, kontaktisikuid või tähtaegu on võimalik igal ajal otsida.
Online-broneerimine
Online-broneerimine
Edastage transporditellimused kiiresti ja turvaliselt LKW WALTERile. Kasutage isiklikke broneerimisvorme või kopeerige vanad tellimused.
Päringu saatmine
Päringu saatmine
Koguge kiiresti ja lihtsalt teavet transpordihindade kohta. Saatke oma päringud mittesiduvalt ja tasuta otse LKW WALTERile.
Frachtdokumente runterladen
Veodokumentide otsing
Kasutage võimalust laadida vajalikud veodokumendid alla kohe pärast koorma mahalaadimist.
Parim nõustamine
Parim nõustamine
Võtke ühendust oma kontaktisikutega, kes Teie transporti korraldavad.
Kasulik info
Kasulik info
Saage vajalikku teavet pühade, sõidukeeldude või juriidiliste küsimuste kohta.

Kas soovite veel infot? Siit leiate ülevaate meie kliendiportaali sisust.

Online - demo


CONNECT annab Teile võimaluse leida kõik tellimused ühe hiireklikiga!

Electronic Data Interchange

Electronic Data Interchange (EDI)

Elektroonilise andmevahetuse (EDI) põhiselt pakub LKW WALTER ka individuaalseid IT-lahendusi. Taoline Business-to-Business-lahendus garanteerib standardiseeritud andmevahetuse erinevate ettevõtete rakendussüsteemide vahel.

EDI eesmärk on optimeerida tööprotsesse struktureeritud andmete abiga. Sedasi on võimalik edastada transporditellimusi veel kiiremini ja lihtsamalt. Ühendus EDI-liidese kaudu võetakse otse LKW WALTERi poolt üle ja see ühildub 100%-liselt kõikide andmevormingutega.

Igal aastal töödeldakse LKW WALTERis üle 500 miljoni teate EDI-liidese kaudu. Meil on kogemus peaaegu kõigis valdkondades!

Teie eelised

  • 100% andmekvaliteeti tellimuste tagasiside ja e-arvete kohta
  • Automatiseeritud tellimuse kinnitused
  • Tehniliselt ja operatiivselt kindel teostus
  • Automatiseeritud hetkeoleku- ja asukohateated
  • Lõigake kasu meie 25-aastasest EDI oskusteabest
EDI vähendab Teie töökoormust. Kasutage seda ja muid eeliseid usaldusväärseks ja turvaliseks infovooks!

Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun