Internet of Things, Big Data und Artificial Intelligence – digiajastu avab palju uusi võimalusi: kiirendab muutusi, seob erinevaid harusid ettevõttes. Lisaks mõjutab see viisi, kuidas töötame ja suhtleme oma klientide ja partneritega.

Digitaalne transpordi monitoorimine

Filmstreifen play
True
http://www.lkw-walter.ee/-/m/images/lkw/kunden/digital/filmstreifen.gif
LKW WALTER töötab intensiivselt protsesside optimeerimise kallal, kasutades selleks digitaalseid lahendusi. Muudame veod meie uute tehnoloogiate ja kontseptsioonidega lihtsamaks ja automaatseks. Meie eesmärk on integreerida kõik tarneahelas osalejad ja protsessid, suurendada läbipaistvust ja andmete kvaliteeti ning kiirendada info- ja andmevoogusid.

7 head põhjust valida LKW WALTER

Veenduge oma eelistes! Klõpsake siia, kui soovite saada mittesiduvat pakkumist.

Üksikasjalikult digiteerimise eelistest Teie jaoks

Teadmistepõhine eelis tänu transpordi monitooringule Teadmistepõhine eelis tänu transpordi monitooringule

Teadmistepõhine eelis tänu transpordi monitooringule

Meie sõidukid on varustatud kaasaegse telemaatikasüsteemiga. Monitoorime veokeid täisautomaatselt. Süsteemid arvutavad jooksvalt eeldatavat kohalejõudmise ajahetke (ETA), arvestades juhi puhkeaega ja liikluse hetkeseisu reaalajas. Nii on meil alati teada, kus Teie koorem hetkel asub või millal auto peale- või mahalaadimiskohta jõuab. Planeerimata kõrvalekallete korral saab meie transpordikorraldaja selle informatsiooni kohe kätte ning tal on võimalus kaaluda alternatiivseid lahendusi.


Hoidke oma vedudel silm peal! Kogu transpordi kulgu ja ETA-d saate loomulikult ka Teie jälgida. Meie kliendiportaal CONNECT varustab Teid vastava reaalajalise teabega alates tellimuse esitamisest kuni mahalaadimiseni. Seda infoeelist saate kasutada oma protsesside optimeerimiseks.


TEIE EELISED

 • Õigeaegne teave
 • Laadimisrampide optimaalne kasutus
 • Seisuaegade vältimine
 • Parendatud klienditeenindus
 • Protsesside automatiseerimine
Vajadustele kohandatud transport Vajadustele kohandatud transport

Vajadustele kohandatud transport

LKW WALTER pakub Teile individuaalselt kohandatud transpordilahendusi. Selleks peame kogu informatsiooni Teie nõudmiste kohta meie töötajatele kättesaadavaks tegema. Sel põhjusel hoiame vedude jaoks olulist kliendiinfot ÜHES keskses andmebaasis.


Lisaks saame arvestada Teie spetsiifiliste tööetappidega "Business-Rule-Configurator"-i abil. Seeläbi oleme võimelised haldama Teie äriprotsesse ja määratlema nii individuaalseid kui ka automaatseid monitoorimisprotsesse. See muudab võimalikuks kogu transpordiprotsessi täpse halduse ja kasvatab tõhusust veo planeerimisel ja läbiviimisel.


TEIE EELISED

Individuaalsete nõuete järgimine planeerimisel ja teostamisel:
 • Lahtiolekuajad
 • Aviis
 • Koormakinnitusvarustus jms.
Parimalt informeeritud autojuht tänu LOADS TODAY äpile Parimalt informeeritud autojuht tänu LOADS TODAY äpile

Parimalt informeeritud autojuht tänu LOADS TODAY äpile

Hea autojuht on üks põhiteguritest eduka transpordi läbiviimises. Meie LOADS TODAY äpp annab sellesse olulise panuse. Äpp lühendab uute juhtide õpifaasi ja varustab neid informatsiooniga Teie individuaalsete nõuete kohta.


Keskendume "virtuaalsete kontrollpunktidega" Teie ettevõtte eeskirjadele. Kui juht siseneb meie poolt ülesseatud kontrollpunkti, edastatakse talle LOADS TODAY kaudu Teie peale- või mahalaadimiskoha eeskirjad. Seeläbi saab juht õigel ajal õige info.


Lisaks edastab äpil põhinev e-õpe juhtidele lihtsal kujul erialaspetsiifilist infot, näiteks isikukaitsevarustuse või meetmete kohta koorma kinnitamise parendamiseks.


TEIE EELISED

 • Lühendatud õppeaeg juhtidele
 • Optimaalne teenus vedude teostamisel
 • Selgelt arusaadav e-õpe piltide ja videotega
Teie kaup kindlates kätes Teie kaup kindlates kätes

Teie kaup kindlates kätes

LKW WALTER tagab parima võimaliku transpordiohutuse erinevate meetmetega. Nii töötavad meie jaoks üksnes kontrollitud autojuhid. Lisaks sellele valime tarneaegu silmas pidades kiireimad ja turvaliseimad marsruudid.


Kui Teie kaup on teel, jälgime transporti ööpäevaringselt kaasaegse telemaatikasüsteemiga. Pauside pidamiseks peavad meie juhid peatuma kontrollitud ja turvalistel parkimisplatsidel. Sõiduki jõudmisel peale- ja mahalaadimiskohta informeerib individuaalselt seadistatud "Geofencing" Teid automaatselt.


TEIE EELISED

 • Transpordikindluse tõstmine
 • Kontrollitud parkimiskohtade kasutamine
 • "No-Go"-tsoonide vältimine (nt vargusrohked kohad)
Paindlik laadimisvõimsus kõikuvate mahtude jaoks Paindlik laadimisvõimsus kõikuvate mahtude jaoks

Paindlik laadimisvõimsus kõikuvate mahtude jaoks

Suure hulga kontrollitud transpordipartneritega koostööd tehes oleme võimelised reageerima hooajalistele ja konjunktuuri kõikumistele uskumatult kiiresti.


Üksnes nupuvajutusega tuvastame meie ettevõtteüleses veoseruumi ülevaates, millised veokid on vabad ja asuvad Teie läheduses. Sedasi väldime sobiva laadimisruumi (aja-)intensiivset otsingut.


Meie transpordikorraldajad püüavad tühisõite vältida ja siduda olemasolevad mahud, et reageerida Teie vajadustele paindlikumalt. Lisaks püüame jätkusuutliku planeerimisega tagada, et suure volatiilsusega aegadel on Teie jaoks ootamas piisavalt veoseruumi.


TEIE EELISED

 • Täiendavad mahud
  - kogu Euroopas
  - maanteel ja kombineeritud transpordis
 • Põhjalikult kontrollitud transpordipartner
CONNECT - Teie tellimused nähtavad ühe klõpsuga CONNECT - Teie tellimused nähtavad ühe klõpsuga

CONNECT - Teie tellimused nähtavad ühe klõpsuga

Meie kliendiportaalis CONNECT on Teie transporditellimused lihtsalt ja kiiresti töödeldavad. Te edastate oma broneeringu online`is, saate veoki kohta teavet ja juurdepääsu veodokumentidele.


Lisaks saate CONNECTis jälgida oma kaubavedu reaalajas. Tellimuse esitamisest alates kuni mahalaadimiseni antakse Teile teavet oodatava saabumisaja (ETA) ja juba läbitud etappide kohta. Planeerimata kõrvalekallete korral, nt liiklusummikud, saate alati kõige ajakohasemat infot.


CONNECT on saadaval 27 keeles ja see töötab käsikäes LOADS TODAY äpiga. Juht kinnitab läbitud etapid, nt pealelaadimine, ja salvestab selle äpis. Selle informatsiooni saate ka Teie automaatselt kliendiportaali kaudu, mille abil on Teil oma tellimustest alati ülevaade olemas.


TEIE EELISED

 • Igal ajal kättesaadav (24/7)
 • Ülevaade tellimusest koos transpordi hetkeolukorraga
 • Veodokumendid allalaadimiseks

Kliendiportaal CONNECT

Ühenduvus Ühenduvus

Ühenduvus

LKW WALTER kasutab uusimaid tehnoloogiaid, et teha Teiega veelgi tõhusamat koostööd. Seeläbi optimeerime jooksvalt transpordiprotsesse ja muudab need automaatseks, kus see on võimalik ja mõttekas. Selle tulemuseks on mitmed eelised, näiteks vähem administratiivkulusid korduvate toimingute korral.


Transpordiprotsesside optimeerimine tähendab meie jaoks kohandumist Teie ITga. Meie standardiseeritud API-liidesega (Application Programming Interface) pakume Teile võimalust muuta protsessid automaatsemaks ja seega anda oma panus tõhusama ja kiirema andmevahetuse toimimisse.


Oluline: töötame peaaegu kõigis vormingutes! Näiteks elektroonilise andmevahetusega. Soovi korral saab rakendada ka individuaalseid IT-lahendusi.


TEIE EELISED

 • Teie andmete ülevõtmine - 100% andmekvaliteeti
 • Automaatsed oleku- ja asukohateated
 • Tehniliselt ja operatiivselt kindel teostus

Electronic Data Interchange (EDI)

Digiteerimisega tekib palju uusi potentsiaale ja võimalusi. LKW WALTER kasutab seda intelligentsete lahendustega protsesside lihtsustamiseks, automatiseerimiseks ja transpordikvaliteedi pidevaks parendamiseks. Või teisiti öeldes: LKW WALTER kavandab juba täna transpordi homset tulevikku.

On Teil digiteerimise kohta veel küsimusi?

Kas Teil on tarvis täiendavaid üksikasju, üldinfot või on Teil erinõudeid? Täitke lihtsalt kontaktvorm ja seejärel saate kohe Teie isikliku kontaktisiku kontaktandmed!

Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun