Laadime Teie koormaid peale ja maha ka Põhja-Aafrikas. Meie raskuspunkt on suunatud siin Marokole ja Tuneesiale. Olgu tegu Marrakechi, Tunise, Sfaxi või Kairouaniga.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Põhja-Aafrikast kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. See saavutatakse tänu lähimeresõitudele (Short Sea Shipping). Samuti pakume maksimaalset turvalisust täpse kontrolli ja meie turvaliste parkimisplatside võrgustiku abil.
Põhja-Aafrika Atlase mäestik Põhja-Aafrika Atlase mäestik

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Tent-poolhaagise rakendamine
  • Uksest ukseni otseveod
  • Lühikese eetteteatamisega laadimine kogu Euroopas
  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel
  • Turvaliste parkimisplatside võrgustik Marokos/Tuneesias ja kogu Euroopas

Meie 10 peamist marsruuti Põhja-Aafrika turul

Olulisemad Põhja-Aafrika (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Itaalia, Hispaania, Saksamaa, Ungari, Belgia, Portugal, Austria, Madalmaad, Rumeenia, Suurbritannia.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Põhja-Aafrika vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Põhja-Aafrikast või Põhja-Aafrikasse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Põhja-Aafrika autovedude ekspediitor > lisateave:

Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt

Mis keeli räägitakse LKW WALTERis?

LKW WALTERi töötajad on pärit enam kui 40 riigist. Nad mõistavad Teie soove hoida veokulud madalad, anda kaup kiiresti üle ja tagada optimaalsed sõiduajad enam kui 35 keeles. Loomulikult räägime ka kõiki neid keeli, mida räägitakse täiskoormavedude sihtturgudel, nagu Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Kesk-Aasias ja Venemaal.
Laevatransport Põhja-Aafrikasse Laevatransport Põhja-Aafrikasse

Põhja-Aafrikasse kombineeritud transpordiga?

Maroko ja Tuneesia on need riigid Põhja-Aafrikas, mis moodustavad suure osa LKW WALTERi kombineeritud transpordi võrgustikust. Korraldame kaubaveo Euroopa kõikidest olulisematest majanduskeskustest Hispaania või Itaalia sadamatesse. Sealt edasi liigutakse laevaga Marokosse ja Tuneesiasse (märksõna: Short Sea Shipping). Teie eelised: väldite ummikuid ja liikluspiiranguid, suuremad veomahud väiksemate kuludega, kaasaegne varustus, GPSi teenus ja palju muud.
Tollitariifid Tollitariifid

Kuidas organiseerib LKW WALTER tollivormistuse?

LKW WALTER on tollivormistuse väga lihtsalt ja tõhusalt lahendanud. LKW WALTERil on kõikides olulistes sadamates ja sagedamini kasutatavates piiriületuskohtades oma tolliagendid.
Haagise külgkardin avatud Haagise külgkardin avatud

Kuidas tagab LKW WALTER turvalisuse?

Turvalisus on LKW WALTERi puhul oluline teema. Mitmeid meetmeid rakendades õnnestub meil parimal võimalikul moel kaitsta nii inimesi kui ka koormaid kogu transpordi vältel. Näiteks pakume oma transpordipartneritele ja nende juhtidele autojuhi koolitusprogrammi ning autojuhi käsiraamatut, mis on koostatud rahvusvaheliste määruste järgi.

On veel küsimusi?
Meie Põhja-Aafrika spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Põhja-Aafrika spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Millised sihtriigid kuuluvad Teie eelistuste hulka?


^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun