Kasutades kaasaegset varustust, laadime Teie kauba peale ja maha Kasahstanis, Usbekistanis või Türkmenistanis, Tadžikistanis ja Kõrgõzstanis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Kesk-Aasiast kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Veename Teid kõrge tõhususe ja soodsate veohindadega. Lisaks tagab kaasaegne telemaatikasüsteem täpse kontrolli transpordi üle.
Kesk-Aasia maakaart Kesk-Aasia maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Konkurentsivõimelised veohinnad tänu optimaalsele logistikale
  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel
  • Valdame kõiki Teie koostööpartnerite keeli

Meie 10 peamist marsruuti Kesk-Aasia turul

Olulisemad Kesk-Aasia (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Šveits, Slovakkia, Belgia, Itaalia, Saksamaa, Hispaania, Ungari, Austria, Madalmaad, Kreeka.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Kesk-Aasia vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Kesk-Aasiast või Kesk-Aasiasse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Kesk-Aasia autovedude ekspediitor > lisateave:

Maanteetransport Maanteetransport

Millised on LKW WALTERi tugevaimad küljed?

LKW WALTERi puhul on Teil kõikide Euroopa koormavedude jaoks üks partner, kes vastab kvaliteedi, ohutuse ja keskkonna vallas kõrgeimatele standarditele. Te saate kasu innovatiivsetest transpordilahendustest kombineeritud liikluses ning nautida personaalset ja kompetentset nõustamist kõikides Euroopa keeltes.
Transpordikorraldaja meeskonna koosolekul Transpordikorraldaja meeskonna koosolekul

Kas LKW WALTERil on hinnakiri?

Iga vedu on individuaalne koos oma erinõuetega (varustus, sõiduaeg, kogus, peale-/mahalaadimisaken jms). Sõltuvalt turuolukorrale võivad transpordikulud väga kiiresti muutuda. LKW WALTER töötab seetõttu ilma fikseeritud hinnakirjata. Meie transpordikorraldajad annavad alati parima, et pakkuda Teile parima hinna ja kvaliteedi suhtega lahendust.
Tollitariifid Tollitariifid

Kuidas organiseerib LKW WALTER tollivormistuse?

LKW WALTER on tollivormistuse väga lihtsalt ja tõhusalt lahendanud. LKW WALTERil on kõikides olulistes sadamates ja sagedamini kasutatavates piiriületuskohtades oma tolliagendid.
Online-broneerimine CONNECTis Online-broneerimine CONNECTis

Soovite transporditellimusi otse võrgus hallata?

LKW WALTER teeb selle väga lihtsaks! Meie kliendiportaal CONNECT on intelligentne töövahend, mille abil saate transporditellimused väga mugavalt ühe hiireklõpsuga broneerida ja oma aktuaalsetest tellimustest alati hea ülevaate.

On veel küsimusi?
Meie Kesk-Aasia spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Kesk-Aasia spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun