Suure kogemustepagasi ja spetsiaalse oskusteabe abil korraldame Teie veod kogu regioonis. Olgu asukohaks Armeenia, Aserbaidžaan või Gruusia.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Kaukaasiast kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Oleme Teile ideaalne partner kõikide riikide jaoks, räägime kõiki Lääne- ja Ida-Euroopa keeli. Esitame Teile meeleldi Teie vajadustele kohandatud pakkumise.
Kaukaasia (Mtskhetat, Gruusia) Kaukaasia (Mtskhetat, Gruusia)

Teie eelised LKW WALTERiga

  • ÜKS partner KÕIKIDES Euroopa maades
  • Personaalne teenindus Teie emakeeles
  • Konkurentsivõimelised veohinnad tänu optimaalsele veovõimsuse kasutamisele

Meie 10 peamist marsruuti Kaukaasia turul

Olulisemad Kaukaasia (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Itaalia, Suurbritannia, Saksamaa, Madalmaad, Rumeenia, Türgi, Poola, Hispaania, Slovakkia, Austria.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Kaukaasia vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Kaukaasiast või Kaukaasiasse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Kaukaasia autovedude ekspediitor > lisateave:

Meeskonna koosolek Meeskonna koosolek

Kui suured on transpordikulud?

Meie optimaalne hinna ja kvaliteedi suhe on üks peapõhjustest, miks LKW WALTER on Euroopas täiskoormavedude alal juhtiv ekspediitor. Ringmarsruutide, intelligentse koordineerimise ja modernse planeerimistarkvara abil suudame minimeerida tühisõidukilomeetrid ja maksimeerida täituvuse.
Tollitariifid Tollitariifid

Kuidas organiseerib LKW WALTER tollivormistuse?

LKW WALTER on tollivormistuse väga lihtsalt ja tõhusalt lahendanud. LKW WALTERil on kõikides olulistes sadamates ja sagedamini kasutatavates piiriületuskohtades oma tolliagendid.
Meie töötajad on pärit enam kui 40 riigist Meie töötajad on pärit enam kui 40 riigist

Kuidas suhtleb LKW WALTER oma äripartneritega?

LKW WALTER hindab kõrgelt oma klientide põhjalikku ja kompetentset nõustamist. Me suhtleme Teie ja Teie äripartneritega vastavas riigikeeles. Kuna meie töötajad on enam kui 40 riigist pärit, oleme kõikides olulistes keeltes võimelised edu saavutama.
Veoki laadimine kaubaalustel kaubaga Veoki laadimine kaubaalustel kaubaga

Mida LKW WALTER transpordib?

LKW WALTERi põhitegevuseks on täiskoormavedude organiseerimine maanteel ja kombineeritud liikluses. Meie raskuspunkt on suunatud ohutu, pakendatud kauba veole valdkondades, nagu tarbeesemed, puit ja paber, kemikaalid, metall, sõidukid ja elektroonika.

On veel küsimusi?
Meie Kaukaasia spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Kaukaasia spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun