Laadime Teie kauba peale ja maha kombineeritud transpordi kõige kaasaegsema varustusega (raudtee/maantee) kogu Hiina Rahvavabariigi ulatuses: Lanzhous, Zhengzhous, Chengdus ja Shenzenis nagu ka Souzhous, Pekingis ja muudes selle riigi piirkondades.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormad) kogu Hiina Rahvavabariigi piires ning Hiinast kõikidesse Euroopa riikidesse, samuti Venemaale, Kesk-Aasiasse, Lähis-Idasse ja tagasi. Raudteetransport toimub uuel siiditeel 40-jalaste konteineritega. Garanteerime optimaalsed transiidiajad konkurentsivõimeliste transpordihindadega.

Keelatud linn Keelatud linn

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Lühike transpordiaeg uuel siiditeel
  • Kontroll transpordi üle GPSi abil
  • Teie täiskoormate kiire ülevõtmine
  • Uksest ukseni otseveod
  • ÜKS partner kogu Hiina jaoks

Meie 10 olulisemat marsruuti Hiina turul

Meie populaarseimad Hiina vedude suunad (import/eksport) täiskoormate (FTL) transpordiks on:
Venemaa, Austria, Slovakkia, Saksamaa, Madalmaad, Belgia, Prantsusmaa, Poola, Tšehhi, Hispaania
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Pakkumise Hiina vedude jaoks saate siit!

Küsige meilt veel täna mittesiduvat pakkumist oma raudteevedude jaoks Hiinast või Hiinasse. Täitke vorm lõpuni ja me saadame Teile kohe kontaktisiku andmed, kes võtab Teiega kaheksa tunni jooksul ühendust (E-R kl 8:00-17:00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie ekspediitor konteinerite veoks mööda raudteed Hiina suunas > üksikasjalik teave:

Haagise külgkardin avatud Haagise külgkardin avatud

Kuidas tagab LKW WALTER turvalisuse?

Turvalisus on LKW WALTERi puhul oluline teema. Mitmeid meetmeid rakendades õnnestub meil parimal võimalikul moel kaitsta nii inimesi kui ka koormaid kogu transpordi vältel. Näiteks pakume oma transpordipartneritele ja nende juhtidele autojuhi koolitusprogrammi ning autojuhi käsiraamatut, mis on koostatud rahvusvaheliste määruste järgi. Lisaks tagab 40-jalaste konteinerite optimaalne paigutus platvormidele usaldusväärse tarne kombineeritud transpordiga.
Ärikohtumine LKW WALTERis Ärikohtumine LKW WALTERis

Kui paindlikult LKW WALTER opereerib?

LKW WALTERi kommunikatsioonikanalid on lühikesed. Kõik otsused tehakse kiiresti ja vastavalt olukorrale. LKW WALTERil on ühe katuse all võtmeklientide osakond, müügiosakond ja transpordiosakond. Lisaks sellele oleme igapäevaselt kontaktis oma klientide, autojuhtide ning peale- ja mahalaadimiskohtadega.
Maanteetransport Maanteetransport

Millised on LKW WALTERi tugevaimad küljed?

LKW WALTERi puhul on Teil kõikide Euroopa koormavedude jaoks üks partner, kes vastab kvaliteedi, ohutuse ja keskkonna vallas kõrgeimatele standarditele. Te saate kasu innovatiivsetest transpordilahendustest kombineeritud liikluses ning nautida personaalset ja kompetentset nõustamist kõikides Euroopa keeltes.
Kraanaga tõstetav haagis sildkraanaga laadimiseks Lübeckis Kraanaga tõstetav haagis sildkraanaga laadimiseks Lübeckis

Millistel marsruutidel on LKW WALTER intermodaalsel tasandil tegev?

LKW WALTER pakub Teile intermodaalseid transpordilahendusi Hiinast Austriasse, Venemaale, Slovakkiasse, Hispaaniasse, Beneluxi maadesse ja vastupidi. Teie eelised: garanteeritud ja suuremad veomahud väiksemate kuludega, liikluspiirangute vältimine, transpordikontroll GPS-positsioneerimise abil, lihtne ja ohutu pealelaadimine kaasaegse varustusega, suur paindlikkus ja palju muud.

On veel küsimusi?
Meie Hiina spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Hiina spetsialistid annavad Teile meeleldi lisainfot!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun