Ülesanne koos tulevikuperspektiiviga ...

Ülemaailmne kaubavahetus kasvab aastast aastasse. Kaasaegsed kommunikatsioonitehnoloogiad muudavad globaalsete ärisuhete loomise aina lihtsamaks.

 

Kiire ning usaldusväärne kaubavahetus nõuab optimaalseid ja paindlikke transpordilahendusi. Ühest küljest on see seotud mitmesuguste ametialaste väljakutsetega ning teisest küljest kindla tulevikuperspektiiviga.

 

LKW WALTER on konjunktuurikõikumistest üldiselt sõltumatu. See tuleneb nii meie spetsialiseerumisest transpordiäris, kliendibaasist, mille moodustavad väikese ja keskmise suurusega ettevõtted ning rahvusvahelised kontsernid, kui ka meie klientuuri tegevusalade mitmekesisusest.

 

See annab ettevõttele turvalisuse ja tagab jätkusuutliku edu.

Treileri laadimine Rostocki terminalis
Treileri laadimine Rostocki terminalis
Transpordimänedzer
Transpordimänedzer
Maanteetransport Truck & Trailer
Maanteetransport Truck & Trailer

Innovatsioon kombineeritud transpordi arendamisel

Pidevalt kasvav transpordimaht nõuab innovatiivseid transpordilahendusi, mis sobivad kliimamuutuste ja kõikuvate kütusehindadega. Juba alates 1984. aastast tegutseb LKW WALTER teerajajana raudteed, maanteed ja lähimeresõite ühendava kombineeritud liikluse arendamises.

LKW WALTERi üleeuroopalise kombineeritud vedude võrgustiku lihtsustatud esitlus. Kombineeritud transpordi marsruudid

Igapäevaselt enam kui 300 väljasõiduga, millest 200 toimub Short Sea- ja raudteeliikluses, seob LKW WALTER kombineeritud transpordi abil kõik olulised Euroopa majanduskeskused.

 

Ühe suurima osalejana kombineeritud transpordi korraldamisel Euroopas annab LKW WALTER keskkonnasäästlikke transpordilahendusi kasutades märkimisväärse panuse CO2-emissiooni vähendamisse.


Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun