Ülesanne koos tulevikuperspektiiviga ...

Ülemaailmne kaubavahetus kasvab aastast aastasse. Kaasaegsed kommunikatsioonitehnoloogiad muudavad globaalsete ärisuhete loomise aina lihtsamaks.

 

Kiire ning usaldusväärne kaubavahetus nõuab optimaalseid ja paindlikke transpordilahendusi. Ühest küljest on see seotud mitmesuguste ametialaste väljakutsetega ning teisest küljest kindla tulevikuperspektiiviga.

 

LKW WALTER on konjunktuurikõikumistest üldiselt sõltumatu. See tuleneb nii meie spetsialiseerumisest transpordiäris, kliendibaasist, mille moodustavad väikese ja keskmise suurusega ettevõtted ning rahvusvahelised kontsernid, kui ka meie klientuuri tegevusalade mitmekesisusest.

 

See annab ettevõttele turvalisuse ja tagab jätkusuutliku edu.

LKW WALTER - Fikseeritud kohad raudteel ja praamiühenduses kindlate väljumis- ja sõiduaegadega
Fikseeritud kohad raudteel ja praamiühenduses kindlate väljumis- ja sõiduaegadega
LKW WALTER - Transpordimänedzer
Transpordimänedzer
LKW WALTER  - Maanteetransport Truck & Trailer
Maanteetransport Truck & Trailer

Innovatsioon kombineeritud transpordi arendamisel

Pidevalt kasvav transpordimaht nõuab innovatiivseid transpordilahendusi, mis sobivad kliimamuutuste ja kõikuvate kütusehindadega. Juba alates 1984. aastast tegutseb LKW WALTER teerajajana raudteed, maanteed ja lähimeresõite ühendava kombineeritud liikluse arendamises.

LKW WALTER - Kombineeritud transpordi marsruudid Kombineeritud transpordi marsruudid

Igapäevaselt enam kui 300 väljasõiduga, millest 200 toimub Short Sea- ja raudteeliikluses, seob LKW WALTER kombineeritud transpordi abil kõik olulised Euroopa majanduskeskused.

 

Ühe suurima osalejana kombineeritud transpordi korraldamisel Euroopas annab LKW WALTER keskkonnasäästlikke transpordilahendusi kasutades märkimisväärse panuse CO2-emissiooni vähendamisse.


Edasine informatsioon:

LKW WALTER - Euroopa ^ - Top

See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust veebilehe kasutamisel. Seda veebilehte kasutades nõustute küpsiste salvestamisega. Lisateabe leiate siit: Kasutustingimused