Viini ainulaadse sarmi kohta on palju öeldud ja kirjutatud, kuna ajalooliselt Lääne ja Ida vaheliseks sillaks kujunenud linnana inspireerib Viin inimesi üle kogu maailma - ja seda täie õigusega. Kuigi Viinist on saanud tänaseks kaasaegne, elav ja multikultuuriline metropol, on see sellegipoolest säilitanud liigutava mineviku imelise hõngu. Turvalisus ja kõrge elatustase on tõstnud elukvaliteedi silmatorkavalt kõrgeks ning linna kultuurisündmuste valik on võrratu. Mõelge vaid ülemaailmselt tuntud Uusaastakontserdile, Life-Ballile või Donauinselfestile.

Viini ööelu, vaba aja veetmise ja poodlemisvõimalused suudavad rahvusvahelisel areenil vabalt konkureerida ja muudavad linnaelu värvikaks ning vaheldusrikkaks.

 


Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun