Klaar mägiõhk, puhas meri ja värske joogivesi - Tirool pakub rohkelt puutumatut loodust ja puhast elukvaliteeti. Populaarsed puhkusepiirkonnad, nagu Zillertal või Chiemsee, mis asuvad praktiliselt ukse taga, ja rahvusvaheliselt tuntud reisisihtkoht Swarovski kristallimaailm panevad i-le täpi.

Tänu Innsbrucki ja Salzburgi lähedusele on võimalus nautida ka linna eeliseid, nagu poodlemisvõimalused ja kultuuri tippsündmused. Lisaks hoolitsevad isikliku heaolu eest töökoha läheduses paiknevad head restoranid, mugavad pubid, popid diskoteegid ja ekstravagantsed klubid.

 

Huvitavad metropolid ei ole kaugel: München asub vaid tunnise, Zürich kolmetunnise ning Viin ja Milano neljatunnise autosõidu kaugusel.


Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun