Career - auhind „Best Recruiter“ Career - auhind „Best Recruiter“

Career - auhind „Best Recruiter“

Ka selles uuringus hõivas LKW WALTER juhtpositsiooni. Sel aastal rõõmustame eriti, et meile on antud 1520 parima tööandja testimisel 3. koht Austria üldarvestuses ja 5. koht kogu D-A-CH-piirkonna (Saksamaa, Austria, Šveits) arvestuses. See on kena tõestus sellest, et suudame seada oma tulevased potentsiaalsed töötajad edukalt keskpunkti.

 

 

Mida tähendab auhind „Best Recruiter“?

 

„Best Recruiters“ on Austria suurim värbamisalane uuring. Igal aastal võetakse luubi alla enam kui 500 suurimat kohalikku ettevõtet ning hinnatakse nende värbamiskvaliteeti.

 

106 kriteeriumil põhinevad tulemused lubavad teha järeldusi online-värbamisprofiili olemasolu ja muude värbamisprotsesside kvaliteedi ning ulatuse, nagu karjäärimessid koolides või ülikoolides, kohta. Kandidaatide tagasiside põhjal hinnatakse seda, kuidas käib personaliosakond kandidaatidega ümber.

Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun