Miks just LKW WALTER?

Euroopa ühe katuse all

Meie turg - Euroopa, Venemaa, Kesk-Aasia, Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika - on värvikas mosaiik erinevatest mentaliteetidest ja inimestest. Sellise mitmekesisuse leiate ka meie juurest. LKW WALTER on seega kultuuri poolest üks mitmekesisemaid ettevõtteid Euroopas. Meie juures töötate multikultuurilises meeskonnas koos kolleegidega enam kui 40 riigist.
Teie karjäär firmaga LKW WALTER play
True
http://www.lkw-walter.ee/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-intro-personal.jpg

Identifitseerimine, meeskonnatöö ja isiklik vastutus

Majandusalases tegevuses otsib inimene eelkõige mõtet ja ülesannet - meie ettevõtte filosoofia arvestab sellega. Inimesed, kes suudavad end oma ülesandega identifitseerida ja kes soovivad oma karjääri edendada, kujundavad meie töökliima. Meie töötajad töötavad isiklikule vastutusele toetudes väikestes meeskondades. Te seate oma majanduslikke eesmärke ja võtate vastutuse äritegevuse eest.

 

Ideaalsed eeldused selleks annavad meie avatud kontorid. Nende paindlikkus ja erinevad suurused soodustavad dünaamilist tööprotsessi, tõhusat meeskonnatööd ja osakondadevahelise koostöö kaudu ka erinevate valdkondade arengut.

 

Lisaks iseloomustab firmat WALTER GROUP koostööpõhine juhtimisstiil. Juhid ja nende meeskonnad suhtlevad võrdväärsel tasandil. Edu taga on alati kogu meeskond.

Sport ja sündmused

Töö nõuab tasakaalustatust. Toetame sportlikke tegevusi nagu rannavõrkpall, tennis või suusatamine ning meil on jalgpalli- ja jäähokimeeskond. Loomulikult ei puudu sportlike ambitsioonide kõrval ka rõõm sportimisest: toimuvad nii firmasisesed turniirid kui ka sõpruskohtumised teiste ettevõtete meeskondadega. Lisaks muudavad meeskonnad aina tugevamaks Innsbruckis toimuv naistejooks ja üritus Business Run in Wien.

 

Kõigil töötajatel on lihtne meie juures alustada: Jõulugala ja suvepeod, osakondade õhtud firma oma pubis ja väliüritused on väga populaarsed ning suurendavad meeskonnatunnet.

Perekond ja jätkusuutlikkus

Juba päris algusest peale on vastutustundlik suhtlemine töötajate, klientide ja äripartneritega meie arengut juhtinud ning moodustanud kindla osa meie ettevõtte kultuurist.

 

Oleme perefirma, mis on jätkusuutliku majanduse jaoks olulisim. Seetõttu juhime oma ettevõtet nii, et see pidevalt muutuks ning pikas perspektiivis edukalt areneks. LKW WALTER on suunatud arengule ja visioonile, võttes arvesse majanduslikke, ökoloogilisi ja sotsiaalseid eesmärke.

 

WALTER GROUP kasvab pidevalt ja jätkusuutlikult. Kasvage koos meiega!


Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun