Edu algab õigest väljaõppest

Iga tee algab esimesest sammust Meie juures algab Teie karjäär koolitusprogrammiga „Train the Winner“. Siin õpite tundma töövahendeid- professionaalidelt, praktiseerides ja läbi dialoogi.

 

Training on the Job tähendab, et Teid kaasatakse algusest peale igapäevasesse äritegevusse. Mitmed erialale vastavad seminarid ja kursused tagavad Teile sobiva väljaõppe. Seejuures toetavad Teid kogenud koolitajad.

 

Vastavalt teie talendile ja võimetele saate seejärel oma isikliku vastutusala.

Täiendõpe - kujundage aktiivselt oma tulevikku

Individuaalse täiendõppe võimalused, nagu turundus- ja müügialased treeningud, erialased koolitused, juhtimisalased seminarid ning personaaltreeningud arendavad Teie andeid veelgi. Pidev nõustamine meie koolitusprogrammi raames aitab Teil omandatud teadmisi praktikas rakendada.

 

WALTER ACADEMY

 

Suhtleme oma äripartneritega nende emakeeles. Suhtleme oma äripartneritega nende emakeeles.

"Räägime euroopa keelt!"

Oma äripartneritega räägime nende emakeeles. Individuaalõppe vormis või rühmaliikmena on Teil võimalik õppida uusi keeli või parandada olemasolevaid oskusi. Keeletreening erinevates Euroopa linnades (nt Peterburg, Krakow, Lissabon või Malaga) annab väljaõppele viimase lihvi.

Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun