Karjäärivõimalused kooli- ja ülikoolilõpetajatele?

WALTER GROUP annab karjääri alustavatele noortele võimaluse.

 

Pakume majandus- või keelekallakuga koolide, rakenduskõrgkoolide ja ülikoolide lõpetajatele võimalust asuda tööle meie organisatsiooni. Ametialane kogemus või valdkonna tundmine pole vajalikud.

 

Meie koolitusprogrammi „Train the Winner“ raames pakume Teile intensiivset väljaõpet, et valmistada Teid ette eesootavaks tööks..

 

Arendame Teie erialast ja sotsiaalset kompetentsi ning juhendame ja saadame Teid Teie arengus. WALTER GROUP kasvab pidevalt ja jätkusuutlikult. Kasvage koos meiega!

Karjäärivõimalused professionaalidele?

Ametialane kogemus või valdkonna tundmine ei ole enamasti vajalikud meie operatiivsesse ärisse sisenemiseks, kuna koolitame ise oma uusi töötajaid nii meie koolitusprogrammi raames kui ka teoreetiliselt ja praktiliselt.

 

Vahel esineb aga olukordi, nagu meie IT-, õigus- või müügiosakonnas, kus hindame väga vastavaid kogemusi ja teadmisi ning kus saame noortele professionaalidele pakkuda atraktiivseid karjäärivõimalusi.

 

Heitke pilk pakutavatele töökohtadele meie "vabade töökohtade" all.

Kas LKW WALTER koolitab õpilasi?

Klassikalist ekspedeerija või bürooametniku kutset meie ettevõttest ei saa. Pakume kutsekooli-, rakenduskõrgkooli- või ülikoolilõpetajatele koolitusprogrammi „Train the Winner“, mille raames anname erialaspetsiifilisi teadmisi nii praktikas kui teoorias.

Milline on kandideerimisprotseduur?

Igast online-reklaamist leiate lingi, mis suunab Teid meie online-kandideerimisvormi juurde. Palume Teil see ära täita ja saata koos oma dokumentidega meile.

 

Teile saadetakse kohe kinnitus, mis annab teada, et Teie kandideerimisavaldus on meieni jõudnud. Värbamisosakond annab Teile 14 päeva jooksul kindlasti tagasisidet Teie kandidatuuri sobivuse kohta.

 

Kandideerimisprotsessi kulg: kõigepealt toimub tutvumisintervjuu telefoni või Skype'i teel, sellele järgneb isiklik intervjuu värbajaga. Spetsiaalsete ametikohtade puhul on võimalik, et peetakse ka teine intervjuu valdkonna juhiga. Vastavalt kokkuleppele tasume meie Teie reisikulud.

 

Teie kandidatuuri sobivusest anname Teile teada meili või telefoni teel. Kandideerimist puudutavatele küsimustele on meie värbamisosakond alati valmis vastama. Link: Isiklik kontakt

Kuidas kandideerida?

Eelistame saada kandideerimisavaldusi online-ankeetidel, mis on saadaval veebilehel
Vabad töökohad

 

Teil on võimalik lisada 5 dokumenti. Sinna hulka peaksid kuuluma Teie CV, motivatsioonikiri ja olulisemad tunnistused. Võite saata kirjaliku kandideerimisavalduse ka posti või e-posti teel.

Kas minu reisikulud kompenseeritakse?

Kui olete läbinud esimese kandideerimisvooru (intervjuu telefoni või Skype'i teel), kutsume Teid meie kulul vestlusele kas Wiener Neudorfi või Kufsteini.

Kas mul on vaja tööluba?

EMÜ kodanikud ei vaja tööluba. Kolmandatest riikidest pärit kodanikud vajavad lisaks tööloale ka elamisluba. Abistame Teid asjaajamises.

Täpsemat teavet selle kohta saate Austria tööturuametist (Arbeitsmarktservice) - www.ams.at

Milliseid erialaseid teadmisi läheb mul tarvis? (väljaõpe, kooliharidus)

Pakume töökohti eelkõige neile kandidaatidele, kel on lõpetatud kutsekooli-, rakenduskõrgkooli- või ülikooliharidus Eelteadmised logistikast või ekspedeerimisest ei ole tingimata vajalikud. Erialase oskusteabe saate meie koolituselt „Train the Winner“.

Mis tasemel peab olema minu saksa keele oskus?

Saksa keel on meie põhikeel. Et väljaõpe ja firmasisene suhtlus hästi toimiks, eeldame, et Teie saksa keele oskus vastaks vähemalt tasemele B1, eelistatud on B2 (vastavalt Euroopa standardile).

Kui head peavad olema võõrkeeleoskused?

Suhtleme oma klientide ja äripartneritega nende emakeeles. Edukaks suhtlemiseks peaksid Teie võõrkeeleoskused vastama tasemele B1, parimal juhul tasemele B2 (vastavalt Euroopa standarditele).

Millal algab koolitusprogramm?

Kindel alguskuupäev puudub. Spetsiaalselt Teile määratud koolitusprogramm võib alata igal ajal. Koolitusprogramm jaguneb vastavalt Teie rakendusalale põhi- ja eriväljaõppeks.

Kui suur on tõenäosus, et saan koolituse ajal alalise töölepingu?

Koolitusprogramm on mõeldud lisaks erialasele väljaõppele ka üksteise tundmaõppimiseks, kuid see pole täiendav kandidaatide väljavalimine. Traditsioone austava pereettevõttena oleme huvitatud pikaajalisest koostööst.

Kas võtate tööle ka veoautojuhte?

LKW WALTER on transpordiorganisatsioon ilma oma autopargita. Meie ülesanne on planeerida, organiseerida ja juhtida maanteetransporti. Veo teostamisega tegelevad meie transpordipartnerid. Seetõttu võtab LKW WALTER tööle vaid müügipersonali.

Millised on tööajad?

Seadusega on ette nähtud 40-tunnine töönädal. Tööpäev algab kell 8.00. Nädalavahetused on vabad.

Kas LKW WALTER-is kehtivad kindlad nõuded riietusele?

Hindame hoolitsetud ja professionaalset välimust- vabal ajal vabaajarõivad ning kontoris kontorirõivad!

Kuidas võin saada firmakorteri?

Meeleldi abistame Teid elukoha leidmisel. Teeme koostööd usaldusväärsete korteriomanike ja korteriühistutega selles piirkonnas, et lihtsustada Teie esialgse korteri leidmist.

Kuidas ma tööle saan?

Viini ja Wiener Neudorfi vahel on käigus marsruuttakso, mis on meie töötajatele tasuta. Meie kontor Kufsteinis asub suurepärase transpordivõrguga kesklinnas. Meie töötajatele on tasuta parkimiskohad.

Mida teeb LKW WALTER minu heaolu tarbeks?

Töö nõuab tasakaalustatust - Meie jaoks on oluline töö- ja eraelu tasakaalus hoidmine. Seetõttu toetame sportimist, nagu rannavõrkpall, jalgpall, jooksmine, suusatamine, tennis ja spinning. Tervis on esmatähtis! Muuhulgas on meil mittesuitsetajate kontor, madala kiirgusega TFT-monitorid, optimaalne toakliima, suurepärased võimalused lõõgastumiseks (lugemistuba, kohvinurk, WALTER-park), kohapeal töötav ja vaktsineerimisteenust pakkuv arst ning palju muud. Oleme üks suur pere. Hea õhkkond tööl, meeskonnavaim ja ühtekuuluvustunne on meile eriti olulised.

Kellele kuulub LKW WALTER?

LKW WALTER on pereettevõte, mida juhib juba kolmas põlvkond. Meie aktsiad on 100% ulatuses perekonna valduses. Seetõttu oleme võõrkapitalist sõltumatud ning juba aastakümneid edukad.

Miks on LKW WALTERil nii hea krediidireiting?

LKW WALTER ei osale spekulatiivses äritegevuses ega riskantses ettevõtluses. Kasvame samm-sammult koos oma partneritega ja kulutame raha alles siis, kui oleme selle eelnevalt teeninud! Nii saame nimekatelt krediidiinfoagentuuridelt ja auhinna „Austrias Leading Companies“ väljaandjalt kõrge hinnangu ning pakume oma töötajatele turvalisust majanduslikult tugevas ettevõttes.

Mis muudab LKW WALTERi kriisi suhtes nii vastupidavaks?

„Transpordil on alati tulevikku“ - see tähendab Teie jaoks tulevikuperspektiiviga tööd. Sõltume majandusseisu kõikumistest väga vähesel määral, kuna oleme spetsialiseerunud transpordile, meil on väljakujunenud kliendistruktuur -väike- ja keskmise suurusega ettevõtted, samuti rahvusvahelised kontsernid - ning meie kliendid tegutsevad väga erinevates eluvaldkondades. See annab ettevõttele turvalisuse ja tagab jätkusuutliku edu.

Mis on auhind „Austrias Leading Companies“?

Auhinda „Austrias Leading Companies“ annab aastast 1870 igal aastal välja Austria hinnatud majandusajaleht „Wirtschaftsblatt“ koos agentuuridega PricewaterhouseCoopers ja Kreditschutzverwand. "Austria's Leading Company" valiku aluseks on objektiivne ja ulatuslik tulemuslikkuse hindamise süsteem. Tunnustust avaldatakse eelkõige usaldusväärsuse ja jätkusuutliku majandamise eest- väärtused, mis on WALTER GROUPis kõrgelt hinnatud.

Millistes riikides on LKW WALTERil tütarettevõtted?

Meil on peakontor Viinist lõunapool asuva Wiener Neudorfi kesklinnas ning osakond Tirolis asuvas Kufsteinis. Neis büroodes tegelevad meie 40-st erinevast rahvusest töötajad nii Euroopa, Venemaa, Kesk-Aasia, Lähis-Ida kui ka Põhja-Aafrika turgudega.

Miks otsib LKW WALTER jooksvalt uusi töötajaid?

Meie töötajate tulemusrikas töö teeb võimalikuks WALTER GROUPi jätkuva kasvu.

 

LKW WALTER - Areng ja perspektiivid

^ - Top

See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust veebilehe kasutamisel. Seda veebilehte kasutades nõustute küpsiste salvestamisega. Lisateabe leiate siit: Kasutustingimused