Koostööpõhine juhtimisstiil ja suur omavastutus

Oleme veendunud, et inimene otsib majanduslikus tegevuses mõtet ja ülesannet, mille abil saab ta isiksusena areneda.

Kuulus Austria neuroloog ja psühhiaater Viktor E. Frankl väljendab seda järgmiste sõnadega:

"See ei sõltu kindlast ametist, vaid meist enestest, kas meie isiklik ja eriline miski, mis muudab meie eksistentsi unikaalseks, pääseb meie töös esile ja annab seega elule mõtte või mitte."

(WALTER GROUP toetab Viktor Frankli keskust Viinis alates selle asutamisest aastal 2004. Keskuse eesmärgiks on edendada Viktor Frankli õpetuste ja mõtteviisi levikut.)

 

Meie ettevõtte filosoofia toetub koostööpõhisele juhtimisstiilile ning töötajate vahelisele suurele usaldusele. Nad kõik tegutsevad teatud mõttes nagu ettevõtjad - suure isikliku vastutusega.

 

Ka tõeline peretunne vastab nendele hoiakutele ning pikaajalised suhted töötajatega on meile väga olulised. Peame sotsiaalset vastutust oluliseks osaks ettevõtte jätkuva edukuse tagamisel.

 

Kultuuriline mitmekesisus ja sotsiaalne kaasatus

WALTER GROUP püüdleb selle poole, et võita ettevõttele parimad talendid kõigist Euroopa riikidest. Tervitame kultuurilist mitmekesisust ja toetame mitmeid tegevusi, et hoida sotsiaalseid kontakte. Tunnustame tervislikku elustiili ning toetame meie kaastöötajate sportimist.

 

Lisaks pakub WALTER GROUP kõigile töötajatele ja äripartneritele koostööst terve ja majanduslikult tugeva eraettevõttega tulenevat kindlustunnet.

 

Pakume oma klientidele väärtuslikke teenuseid kooskõlas looduse ja keskkonnaga ning soovime sealjuures anda jätkusuutliku panuse majandusliku heaolu ja sotsiaalse sidususe saavutamisse.


Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun