LKW WALTER asutati 1924. aastal väikese perefirmana ning tänapäeval kuulub see Euroopa suurimate firmade hulka täiskoormavedude valdkonnas ja Austria 100 parima ettevõtte hulka. WALTER GROUP on terve, majanduslikult tugev, puhtalt Austria erakontsern. Seisame jätkusuutlikkuse ja stabiilsuse eest. See kehtib ka Teie väljaõppe kohta, mida peame märkimisväärseks investeeringuks oma ettevõtte tulevikku.

  • Oleme huvitatud Teiega koostööst pikemas perspektiivis
  • Me koolitame Teid ning toetame Teie arengut ja edasiminekut
  • Arendame Teie erialast ja sotsiaalset pädevust.
  • Pakume Teile väljakutseid esitavat ja suhtlemist võimaldavat töökeskkonda.
  • Ulatuslik otsustamispädevus võimaldab teha heade saavutustega töötajatel kiiret isiklikku karjääri.
  • Juhtivad töökohad täidetakse eranditult kontserni enda töötajate ridadest!

 

WALTER GROUP kasvab pidevalt ja jätkusuutlikult. Kasvage koos meiega!!

 

LKW WALTER - 1924
1924
LKW WALTER - 1983
1983
LKW WALTER - 2014
2014
Minu panus ettevõtjana LKW WALTERi jätkusuutlikku majandustegevusse on kutsuda oma firmasse tööle parimad spetsialistid kogu Euroopast. Alustasime väikese pereettevõttena- täna oleme suur perekond, kelle ülesandeks on kooskõlas looduse ja keskkonnaga anda tõhus panus majanduslikku heaolusse ja sotsiaalsesse ühtekuuluvusse.

Väljavõte meie firma asutaja kõnest tema 85. sünnipäeva puhul

Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun