Tegevus ja dünaamika

Transpordimänedzer Transpordimänedzer

Meie kogenud transpordikorraldajad kontrollivad iga üksikut transporditellimust alates broneerimisest kuni kauba mahalaadimiseni, tagades sellega töö sujuva toimimise.

 

Teie ülesanne transpordikorraldajana on ühendada kliendid transpordipartneritega üle kogu Euroopa. Teil on otsene kontakt autojuhtidega ning Teie ülesandeks on transporti väga täpselt jälgida. Kogu teave jookseb Teie juurde kokku. See tähendab, et Teie tööpäev on täis intensiivset suhtlemist. Meie jaoks on meeskonnatöö edu võti.

 

Te töötate väikestes meeskondades iseseisvalt, justkui "ettevõtjana" ettevõttes (ProfitCenter). Te seate oma majanduslikke eesmärke ja võtate vastutuse äritegevuse eest.

 

Teie tööülesanded

  • Teie ülesanne on töötada tööstus- ja kaubandusvaldkonna kliendi ning meie transpordipartnerite vahelise ühendajana.
  • Te organiseerite ja juhite rahvusvahelisi vedusid (maismaatransport ja kombineeritud liiklus)
  • Te viite iseseisvalt läbi ostu-ja müügikõnelusi
  • Te olete kontaktisik maailmaturu nimekatele firmadele
  • Te reisite meie äripartnerite juurde üle kogu Euroopa
  • Te analüüsite ja optimeerite meie rahvusvahelisi kaubavoogusid
  • Te analüüsite iseseisvalt tulemusi meie haldusinfosüsteemi abil
play
True
http://www.lkw-walter.ee/-/m/images/lkw/bewerber/lkw-walter-transportmanager-intro.jpg

Stefanie K., Transport Managerin:
"Iga päev toob uusi väljakutseid. Tihedas koostöös klientide ja transpordipartneritega paraneb Teie keeleoskus, samuti õpite Te tundma erinevaid karaktereid ja kultuure. Meil ei istu keegi üksinda nurgas, vaid me töötame koos hästi toimivas meeskonnas. Hea töökliima tõttu astun ma iga päeva rõõmuga uuele vastu."

 

Dieter S., Transport Manager:
"Mind vaimustab minu töö juures selle mitmekülgsus: eesmärk on võita kliente, nõustada transpordipartnereid, minna lähetusele, arendada turgusid. Lisaks saan kasutada ja arendada oma keeleoskust."


Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun