Suvepraktika

Motiveeritud õpilastele ja tudengitele pakume suvekuudel võimalust meie tööd aktiivselt tundma õppida.

 

See pakkumine on suunatud rakenduskõrgkoolide majandus-, turismi- ja tehnikaerialade õpilastele ning majandustundengitele.

Ametialane praktika

Koguge praktikal kogemusi Koguge praktikal kogemusi

Rahvusvahelisele koostööle orienteeritud erialade tudengitel on võimalik läbida mitmekuine praktika ühes meie büroos.

 

Koguge kogemusi!

 

Meie praktikantidel ei tule mitte ainult pealt vaadata, vaid neid kaasatakse kohe algusest peale igapäevasesse äritegevusse kogenud juhi järelevalvel. Meie moto on Training on the Job!

 

Jagame Teile ülesanded ja vastutusala, mis vastab Teie individuaalsetele edusammudele. Sel viisil on Teil võimalik saada aimu oma isiklikest annetest ja tugevustest.

Daniel S., HAK Wien:
"Minu praktika firmas LKW WALTER oli eelmise kooliaasta üks tippsündmusi. Mind vaimustas nende familiaarne töökliima ja seetõttu soovisin võimalikult palju teada saada tööst LKW WALTERis. Kogu ettevõtmine oli lahe ja see ületas kõik mu ootused."

Edasine informatsioon:

^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun