Meie laadime Teie kaubad õigeaegselt, usaldusväärselt ja kiiresti peale ning maha Minskis, Gorkis, Gomelis, Brestis, Pinskis, Navapołackis või Vitsebskis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Valgevenest kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Võtame Teie koorma vastu lühikese etteteatamisajaga ja kontrollime kogu transpordiprotsessi. Saage kasu meie kõrgeimal tasemel logistikast.
Valgevene maakaart Valgevene maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel
  • Võimalused kauba igapäevaseks vastuvõtmiseks
  • Valdame kõiki Teie koostööpartnerite keeli

Meie 10 peamist marsruuti Valgevene turul

Olulisemad Valgevene (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Saksamaa, Belgia, Austria, Itaalia, Rootsi, Tšehhi, Slovakkia, Madalmaad, Prantsusmaa, Soome.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Valgevene vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Valgevenest või Valgevenesse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Valgevene autovedude ekspediitor > lisateave:

Meeskonna koosolek Meeskonna koosolek

Kui suured on transpordikulud?

Meie optimaalne hinna ja kvaliteedi suhe on üks peapõhjustest, miks LKW WALTER on Euroopas täiskoormavedude alal juhtiv ekspediitor. Ringmarsruutide, intelligentse koordineerimise ja modernse planeerimistarkvara abil suudame minimeerida tühisõidukilomeetrid ja maksimeerida täituvuse.
Ärikohtumine LKW WALTERis Ärikohtumine LKW WALTERis

Kui paindlikult LKW WALTER opereerib?

LKW WALTERi kommunikatsioonikanalid on lühikesed. Kõik otsused tehakse kiiresti ja vastavalt olukorrale. LKW WALTERil on ühe katuse all võtmeklientide osakond, müügiosakond ja transpordiosakond. Lisaks sellele oleme igapäevaselt kontaktis oma klientide, autojuhtide ning peale- ja mahalaadimiskohtadega.
Juht kaubaaluseid kinnitamas Juht kaubaaluseid kinnitamas

Mida mõistetakse LKW WALTERis kvaliteedi all?

Esmajoones tähendab kvaliteet LKW WALTERi jaoks meie klientide ootuste optimaalset täitmist. Seetõttu oleme kogu ettevõttes saavutanud standardi ISO 9001. Standardist kinnipidamist kontrollib firmasisene Shared Service SHEQ-haldusmeeskond, kes avalikustab oma tegevuse ettevõtte raportis.
Tugmaster + haagis Rostocki sadamas Tugmaster + haagis Rostocki sadamas

Kui suur on LKW WALTERi sõidukipark?

LKW WALTERil on üleeuroopaline transpordipartnerite võrgustik, mis hõlmab 14 000 transpordipartnerit, kes on meie kõrgete kvaliteedinõuete põhjal hoolega välja valitud. Lisaks maanteetranspordile kasutame ka kombineertud transporti, kus oleme üks suurimatest tegijatest enam kui 10 000 kraanaga tõstetava haagisega.

On veel küsimusi?
Meie Valgevene spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Valgevene spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun