Meie keeleoskajatest transpordikorraldajad organiseerivad Teie kaupade peale- ja mahalaadimise kogu riigi ulatuses- olgu see Taškendis, Samarkandis, Buhhaaras või Urganchis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Usbekistanist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Töötame usaldusväärselt, individuaalselt ja kulutõhusalt. Saage kasu meie kõrgeimal tasemel intelligentsest logistikast.
Usbekistani maakaart Usbekistani maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Kaubavedude organiseerimine kogu Euroopas - ühe partneriga
  • Me valdame kõiki Euroopas räägitavaid keeli
  • Teie kaupade kiire vasuvõtt kogu Euroopas
  • Puuduvad sõidupiirangud õhtutundidel, nädalavahetustel või riigipühadel

Meie 10 peamist marsruuti Usbekistani turul

Olulisemad Usbekistani (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Austria, Slovakkia, Itaalia, Poola, Ungari, Luksemburg, Prantsusmaa, Tšehhi, Montenegro, Saksamaa.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Usbekistani vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Usbekistanist või Usbekistani. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Usbekistani autovedude ekspediitor > lisateave:

Veoki laadimine kaubaalustel kaubaga Veoki laadimine kaubaalustel kaubaga

Mida LKW WALTER transpordib?

LKW WALTERi põhitegevuseks on täiskoormavedude organiseerimine maanteel ja kombineeritud liikluses. Meie raskuspunkt on suunatud ohutu, pakendatud kauba veole valdkondades, nagu tarbeesemed, puit ja paber, kemikaalid, metall, sõidukid ja elektroonika.
Ärikohtumine LKW WALTERis Ärikohtumine LKW WALTERis

Kui paindlikult LKW WALTER opereerib?

LKW WALTERi kommunikatsioonikanalid on lühikesed. Kõik otsused tehakse kiiresti ja vastavalt olukorrale. LKW WALTERil on ühe katuse all võtmeklientide osakond, müügiosakond ja transpordiosakond. Lisaks sellele oleme igapäevaselt kontaktis oma klientide, autojuhtide ning peale- ja mahalaadimiskohtadega.
Ida-Euroopa maakaart Ida-Euroopa maakaart

Kui palju kogemusi on LKW WALTERil Ida-Euroopas?

Otsustage LKW WALTERi kasuks ja usaldage oma täiskoormad Euroopa turuliidri kätesse. Meil on enam kui 60-aastane kogemustepagas Ida-Euroopa logistikas ning ka vastav keeleoskus. Teie saate kasu mõlemast oma transporditellimuse igas faasis, alates broneerimisest kuni kohaleviimiseni.
Tollitariifid Tollitariifid

Kuidas organiseerib LKW WALTER tollivormistuse?

LKW WALTER on tollivormistuse väga lihtsalt ja tõhusalt lahendanud. LKW WALTERil on kõikides olulistes sadamates ja sagedamini kasutatavates piiriületuskohtades oma tolliagendid.

On veel küsimusi?
Meie Usbekistani spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Usbekistani spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun