Meie suur kogemustepagas ja oskusteave aitavad korraldada Teie vedusid kogu riigi ulatuses- olgu see Kiievis, Odessas, Tšernivtsis või Harkivis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Ukrainast kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Sealjuures suhtleme kõikides Lääne- ja Ida-Euroopa keeltes. Lisaks garanteerime Teile konkurentsivõimelised veohinnad ning palju muid eeliseid.
Ukraina maakaart Ukraina maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Optimaalsed veoajad
  • Täpse kontrolli transpordi üle tagab meie transpordikorraldaja
  • Valdame kõiki Teie koostööpartnerite keeli
  • Rohkem kui 60 aastat transpordikogemusi Ida-Euroopas

Meie 10 peamist marsruuti Ukraina turul

Olulisemad Ukraina (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Saksamaa, Itaalia, Poola, Slovakkia, Austria, Ungari, Madalmaad, Belgia, Hispaania, Suurbritannia.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Ukraina vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Ukrainast või Ukrainasse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Ukraina autovedude ekspediitor > lisateave:

Ida-Euroopa maakaart Ida-Euroopa maakaart

Kui palju kogemusi on LKW WALTERil Ida-Euroopas?

Otsustage LKW WALTERi kasuks ja usaldage oma täiskoormad Euroopa turuliidri kätesse. Meil on enam kui 60-aastane kogemustepagas Ida-Euroopa logistikas ning ka vastav keeleoskus. Teie saate kasu mõlemast oma transporditellimuse igas faasis, alates broneerimisest kuni kohaleviimiseni.
Ärikohtumine LKW WALTERis Ärikohtumine LKW WALTERis

Kui paindlikult LKW WALTER opereerib?

LKW WALTERi kommunikatsioonikanalid on lühikesed. Kõik otsused tehakse kiiresti ja vastavalt olukorrale. LKW WALTERil on ühe katuse all võtmeklientide osakond, müügiosakond ja transpordiosakond. Lisaks sellele oleme igapäevaselt kontaktis oma klientide, autojuhtide ning peale- ja mahalaadimiskohtadega.
Tugmaster + haagis Rostocki sadamas Tugmaster + haagis Rostocki sadamas

Kui suur on LKW WALTERi sõidukipark?

LKW WALTERil on üleeuroopaline transpordipartnerite võrgustik, mis hõlmab 14 000 transpordipartnerit, kes on meie kõrgete kvaliteedinõuete põhjal hoolega välja valitud. Lisaks maanteetranspordile kasutame ka kombineertud transporti, kus oleme üks suurimatest tegijatest enam kui 10 000 kraanaga tõstetava haagisega.
Kufsteini filiaal Kufsteini filiaal

Kas LKW WALTER kuulub mõnda kontserni?

LKW WALTER on Austria eraettevõte (100% perefirma) ja kuulub WALTER GROUPi. Ettevõte asutati 1924. aastal ning on olnud oma alal juba aastakümneid väga edukas. Usaldage igati stabiilset ja juba aastaid rahvusvaheliste reitinguagentuuride poolt esmaklassilise reitinguga tunnustatud firmat.

On veel küsimusi?
Meie Ukraina spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Ukraina spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun