Meie transpordikorraldajad organiseerivad Teie kauba peale- ja mahalaadimise Aşgabatis, Daşoguzis, Marys ja peaaegu kõikjal mujal selles riigis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Türkmenistanist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Te saate kasu konkurentsivõimelistest veohindadest. Lisaks täpsest transpordikontrollist kaasaegse telemaatikasüsteemi abil.
Türkmenistani lipp Türkmenistani lipp

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Transpordilahendused kogu Euroopas – "one-stop-shop"
  • Personaalne teenindus Teie emakeeles
  • Tent-poolhaagise rakendamine

Meie 10 peamist marsruuti Türkmenistani turul

Olulisemad Türkmenistani (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Austria, Itaalia, Saksamaa, Tšehhi, Poola, Ungari, Rumeenia, Madalmaad, Prantsusmaa, Norra.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Türkmenistani vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Türkmenistanist või Türkmenistani. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Türkmenistani autovedude ekspediitor > lisateave:

LKW WALTERis vedusid korraldamas (foto kontorist) LKW WALTERis vedusid korraldamas (foto kontorist)

Kas LKW WALTERi klientideks on vaid suurettevõtted?

LKW WALTER korraldab täiskoormavedusid nii rahvusvahelistele kontsernidele kui ka väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Sõltumata Teie ettevõtte suurusest ja asukohast on Teil võimalik lõigata kasu esmaklassilisest transpordikorraldusest.
Teie täiskoormavedude tsentraalne korraldamine Teie täiskoormavedude tsentraalne korraldamine

Mida tähendab väljend "ühes kohas"?

LKW WALTER planeerib Teie täiskoormaveod kõikides Euroopa riikides ja Venemaal, Kesk-Aasias, Lähis-Idas ning Põhja-Aafrikas, sõltumata Teie ettevõtte asukohast. Meie kvalifitseeritud töötajad kogu Euroopast vastutavad Teie tellimuste eest alates broneerimisest kuni kohaleviimiseni ning nõustavad Teid Teie emakeeles.
LKW WALTERi transpordipartner LKW WALTERi transpordipartner

Kuidas valib LKW WALTER oma transpordipartnereid?

Iga uus transpordipartner läbib rangete kriteeriumitega põhjaliku valimisprotsessi. Samuti kontrollitakse koostöö käigus nõutud kriteeriumite täitmist. Oma partneritele pakume aga lisaks regulaarselt võimalusi täiendkoolitusteks .
Maanteetransport Maanteetransport

Millised on LKW WALTERi tugevaimad küljed?

LKW WALTERi puhul on Teil kõikide Euroopa koormavedude jaoks üks partner, kes vastab kvaliteedi, ohutuse ja keskkonna vallas kõrgeimatele standarditele. Te saate kasu innovatiivsetest transpordilahendustest kombineeritud liikluses ning nautida personaalset ja kompetentset nõustamist kõikides Euroopa keeltes.

On veel küsimusi?
Meie Türkmenistani spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Türkmenistani spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun