Meie transpordikorraldajad organiseerivad oskuslikult Teie kauba peale- ja mahalaadimise Dušanbest Hudžandini.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Tadžikistanist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Meie transpordikorraldaja garanteerib Teie tellimuste tõhusa ja kindla korralduse. Kaasa arvatud GPSi-põhine täpne transpordikontroll.
Tadžikistani maakaart Tadžikistani maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Ekspedeerija nii siseriiklikeks kui ka rahvusvahelisteks vedudeks
  • Teie autovedude ekspediitor kogu Euroopas
  • Konkurentsivõimelised veohinnad tänu optimaalsele logistikale

Teie Tadžikistani vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Tadžikistanist või Tadžikistani. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Tadžikistani autovedude ekspediitor > lisateave:

Ida-Euroopa maakaart Ida-Euroopa maakaart

Kui palju kogemusi on LKW WALTERil Ida-Euroopas?

Otsustage LKW WALTERi kasuks ja usaldage oma täiskoormad Euroopa turuliidri kätesse. Meil on enam kui 60-aastane kogemustepagas Ida-Euroopa logistikas ning ka vastav keeleoskus. Teie saate kasu mõlemast oma transporditellimuse igas faasis, alates broneerimisest kuni kohaleviimiseni.
Meie töötajad on pärit enam kui 40 riigist Meie töötajad on pärit enam kui 40 riigist

Kuidas suhtleb LKW WALTER oma äripartneritega?

LKW WALTER hindab kõrgelt oma klientide põhjalikku ja kompetentset nõustamist. Me suhtleme Teie ja Teie äripartneritega vastavas riigikeeles. Kuna meie töötajad on enam kui 40 riigist pärit, oleme kõikides olulistes keeltes võimelised edu saavutama.
Sõidukijuhi koolitusprogramm Duisburgis (Saksamaa) Sõidukijuhi koolitusprogramm Duisburgis (Saksamaa)

Kas LKW WALTER seisab tänavaliikluses suurema ohutuse tagamise eest?

Suure transpordiorganisatsioonina on tänavatel ohutuse tagamine meie jaoks väga südamelähedane teema. Seetõttu on meil koostatud ulatuslik programm autojuhtide koolitamiseks ning ka autojuhtide käsiraamat. Lisaks osaleme aktiivselt Euroopa töörühmades, kus töötatakse välja paremaid töötingimusi sõidukijuhtidele või ühtlustatakse koorma kinnitamise nõudeid Euroopas.
Kõrgete ladustamispindadega ladu WALTER LAGER-BETRIEBEs (AT-Wiener Neudorfis) Kõrgete ladustamispindadega ladu WALTER LAGER-BETRIEBEs (AT-Wiener Neudorfis)

Kas LKW WALTER pakub ka laopindu?

Jah, Wiener Neudorfis pakub tütarettevõte WALTER LAGER-BETRIEBE kasutamiseks kaasaegset kõrgete ladustamispindadega ladu- ideaalne partner Teie kauba ladustamiseks ja täislahenduste pakkumiseks. Vastavalt Teie vajadustele kohandatuna pakutakse välja ideaalne ladustamiskontseptsioon. Lisateabe leiate aadressilt www.walter-lager-betriebe.com.

On veel küsimusi?
Meie Tadžikistani spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Tadžikistani spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun