Meie transpordikorraldajad organiseerivad Teie veose peale- ja mahalaadimise kõigis kolmes riigikeeles- olgu see Bernis, Zürichis, Lausanne'is, Luganos...

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Šveitsist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Loomulikult keskkonnasõbralikult koos kaasaegsete ja heitgaasivaeste veoautodega. Väljavalitud marsruutidel pakume ka kombineeritud transporti.
Šveits, kiirtee viit Šveits, kiirtee viit

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Suurem maht (kuni 29 tonni koormakaalu) kombineeritud liikluses
  • Me valdame kõiki Euroopas räägitavaid keeli
  • Pikaajalise kogemusega juhtide kasutamine Šveitsi vedudel
  • Müravaesed ja madala saastekvoodiga veokid
  • Optimaalsed veoajad

Meie 10 peamist marsruuti Šveitsi turul

Olulisemad Šveitsi (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Saksamaa, Prantsusmaa, Suurbritannia, Itaalia, Austria, Belgia, Madalmaad, Rootsi, Hispaania, Poola.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Šveitsi vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Šveitsist või Šveitsi. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Šveitsi autovedude ekspediitor > lisateave:

LKW WALTERi haagis tehase territooriumil LKW WALTERi haagis tehase territooriumil

Kui kiiresti seatakse kaubaruum valmis?

LKW WALTER tegeleb Teie kaubaga iga päev. Toetume üle kogu Euroopa välja valitud transpordipartneritele, kes moodustavad sujuvalt toimiva võrgustiku. Seeläbi garanteerime, et lisaks Teie jaoks alati olemasolevale piisavale kaubaruumile on tagatud ka optimaalne reageerimis- ja sõiduaeg.
Treileri laadimine Rostocki terminalis Treileri laadimine Rostocki terminalis

Kui tõhus on kombineeritud transport?

Veoautode, raudtee ja/või laeva kombinatsioon on väga tõhus ja keskkonnasäästlik transpordiviis. LKW WALTER on selle kõrgeimal tasemel optimeerinud, muuhulgas modernsesse varustusse investeerimise teel. Meil on enam kui 10 000 kraanaga tõstetavat haagist.
Sõidukijuhi koolitusprogramm Duisburgis (Saksamaa) Sõidukijuhi koolitusprogramm Duisburgis (Saksamaa)

Kas LKW WALTER seisab tänavaliikluses suurema ohutuse tagamise eest?

Suure transpordiorganisatsioonina on tänavatel ohutuse tagamine meie jaoks väga südamelähedane teema. Seetõttu on meil koostatud ulatuslik programm autojuhtide koolitamiseks ning ka autojuhtide käsiraamat. Lisaks osaleme aktiivselt Euroopa töörühmades, kus töötatakse välja paremaid töötingimusi sõidukijuhtidele või ühtlustatakse koorma kinnitamise nõudeid Euroopas.
Kufsteini filiaal Kufsteini filiaal

Kas LKW WALTER kuulub mõnda kontserni?

LKW WALTER on Austria eraettevõte (100% perefirma) ja kuulub WALTER GROUPi. Ettevõte asutati 1924. aastal ning on olnud oma alal juba aastakümneid väga edukas. Usaldage igati stabiilset ja juba aastaid rahvusvaheliste reitinguagentuuride poolt esmaklassilise reitinguga tunnustatud firmat.

On veel küsimusi?
Meie Šveitsi spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Šveitsi spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun