Rohke riigispetsiifilise oskusteabega korraldame Teie vedusid Ar-Riyāḑis, Jiddah`s ja kõikjal mujal selles riigis, mis jääb Punase mere ja Pärsia lahe vahele.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Saudi-Araabiast kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Meie transpordikorraldaja ja kaasaegne telemaatikasüsteem garanteerivad Teile tõrgeteta transpordi. Lisaks saate kasu optimaalsest veoajast tänu täiuslikule logistikale.
Saudi-Araabia tänavasilt Saudi-Araabia tänavasilt

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Optimaalsed veoajad
  • Uksest ukseni otseveod
  • Täpse kontrolli transpordi üle tagab meie transpordikorraldaja

Teie Saudi Araabia vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Saudi-Araabiast või Saudi-Araabiasse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Saudi Araabia autovedude ekspediitor > lisateave:

Maanteetransport Maanteetransport

Millised on LKW WALTERi tugevaimad küljed?

LKW WALTERi puhul on Teil kõikide Euroopa koormavedude jaoks üks partner, kes vastab kvaliteedi, ohutuse ja keskkonna vallas kõrgeimatele standarditele. Te saate kasu innovatiivsetest transpordilahendustest kombineeritud liikluses ning nautida personaalset ja kompetentset nõustamist kõikides Euroopa keeltes.
LKW WALTERi täisrong St. Jodok am Brenneris LKW WALTERi täisrong St. Jodok am Brenneris

Kas LKW WALTERi korraldatud veod on keskkonnasõbralikud?

Kui asendame autoveo raudtee- ja Short Sea Shipping veoga, anname olulise panuse saasteainete, eelkõige kasvuhoonegaasi CO2 koguste vähendamisse.
Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt

Mis keeli räägitakse LKW WALTERis?

LKW WALTERi töötajad on pärit enam kui 40 riigist. Nad mõistavad Teie soove hoida veokulud madalad, anda kaup kiiresti üle ja tagada optimaalsed sõiduajad enam kui 35 keeles. Loomulikult räägime ka kõiki neid keeli, mida räägitakse täiskoormavedude sihtturgudel, nagu Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Kesk-Aasias ja Venemaal.
Täiskoormaveod kogu Euroopas ühe partneriga Täiskoormate transpordile kogu Euroopas ühe partneriga

Millised on LKW WALTERi vedude sihtkohad?

Ekspediitor LKW WALTERi puhul korraldatakse üle kogu Euroopa toimuvad täiskoormaveod ühes kohas. Me toimetame Teie kauba kõikjale Euroopas, samuti Venemaale, Kesk-Aasiasse, Põhja-Aafrikasse, Lähis-Itta ja tagasi. Lisaks korraldame ka siseriiklikke vedusid üksikutes EL-i riikides (Austria, Saksamaa, Suurbitannia, Hispaania, Prantsusmaa ja Rootsi).

On veel küsimusi?
Meie Saudi Araabia spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Saudi Araabia spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun