Olgu Münchenis, Hamburgis, Berliinis või kus tahes mujal Põhjamere ja Alpide vahel- oma transpordipartnerite võrgustikuga katame kogu Saksamaa.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Saksamaalt kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Lisaks pakume Teile ka Saksamaa-sisest transporditeenust. Väljavalitud marsruutidel pakume ka kombineeritud transporti.
Brandenburgi värav (Saksamaal Berliinis) Brandenburgi värav (Saksamaal Berliinis)

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Ekspedeerija nii siseriiklikeks kui ka rahvusvahelisteks vedudeks
  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel
  • Keskkonnasõbralikud transpordilahendused ulatusliku kombineeritud transpordivõrgustiku abil nii Saksamaal kui ka paljudes Euroopa riikides

Meie 10 peamist marsruuti Saksamaa turul

Olulisemad Saksamaa (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Itaalia, Suurbritannia, Prantsusmaa, Rootsi, Austria, Ungari, Poola, Belgia, Slovakkia, Madalmaad.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Saksamaa vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Saksamaalt või Saksamaale. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Saksamaa autovedude ekspediitor > lisateave:

LKW WALTERi täisrong Lorchis (Saksamaa) LKW WALTERi täisrong Lorchis (Saksamaa)

Kui suur on LKW WALTERi kogemus kombineeritud transpordis?

LKW WALTER on juba 1980ndatest saati tegelenud innovatiivsete transpordilahendustega konventsionaalse maanteetranspordi asemel. Oleme praegu intermodaalse võrgustiku ülesehituse tõttu üks suurimaid osalejaid Euroopa kombineeritud transpordis.
Tugmaster + haagis Rostocki sadamas Tugmaster + haagis Rostocki sadamas

Kui suur on LKW WALTERi sõidukipark?

LKW WALTERil on üleeuroopaline transpordipartnerite võrgustik, mis hõlmab 14 000 transpordipartnerit, kes on meie kõrgete kvaliteedinõuete põhjal hoolega välja valitud. Lisaks maanteetranspordile kasutame ka kombineertud transporti, kus oleme üks suurimatest tegijatest enam kui 10 000 kraanaga tõstetava haagisega.
Meie töötajad on pärit enam kui 40 riigist Meie töötajad on pärit enam kui 40 riigist

Kuidas suhtleb LKW WALTER oma äripartneritega?

LKW WALTER hindab kõrgelt oma klientide põhjalikku ja kompetentset nõustamist. Me suhtleme Teie ja Teie äripartneritega vastavas riigikeeles. Kuna meie töötajad on enam kui 40 riigist pärit, oleme kõikides olulistes keeltes võimelised edu saavutama.
Kliendiportaal CONNECT Kliendiportaal CONNECT

Mis on portaali CONNECT eelisteks?

Meie kliendiportaali CONNECT abil saate hallata oma transporditellimusi otse võrgus. See tähendab, et Te valite hiireklõpsuga pakkumised, broneerite ja seejärel saate oma tellimustest aktuaalse ülevaate. Lisaks pakume Teile CONNECTi kaudu täiendavat kasulikku teavet.

On veel küsimusi?
Meie Saksamaa spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Saksamaa spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun