Meie transpordikorraldajad organiseerivad Teie kauba peale- ja mahalaadimise Bukarestis, Timisoaras, Cluj-Napocas ja kõikjal mujal Musta mere äärses riigis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Rumeeniast kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Meie aastatepikkuste kogemustega Ida-Euroopas ja kaasaegseima varustusega. Väljavalitud marsruutidel pakume ka kombineeritud transporti.
Cluj-Napoca, Rumeenia Cluj-Napoca, Rumeenia

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Kaubavedude organiseerimine kogu Euroopas - ühe partneriga
  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel
  • Suurem maht (kuni 29 tonni koormakaalu) kombineeritud liikluses
  • Rohkem kui 60 aastat transpordikogemusi Ida-Euroopas
  • Personaalne teenindus Teie emakeeles

Meie 10 peamist marsruuti Rumeenia turul

Olulisemad Rumeenia (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Saksamaa, Bulgaaria, Itaalia, Prantsusmaa, Kreeka, Rootsi, Poola, Belgia, Madalmaad, Ungari.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Rumeenia vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Rumeeniast või Rumeeniasse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Rumeenia autovedude ekspediitor > lisateave:

Teie täiskoormavedude tsentraalne korraldamine Teie täiskoormavedude tsentraalne korraldamine

Mida tähendab väljend "ühes kohas"?

LKW WALTER planeerib Teie täiskoormaveod kõikides Euroopa riikides ja Venemaal, Kesk-Aasias, Lähis-Idas ning Põhja-Aafrikas, sõltumata Teie ettevõtte asukohast. Meie kvalifitseeritud töötajad kogu Euroopast vastutavad Teie tellimuste eest alates broneerimisest kuni kohaleviimiseni ning nõustavad Teid Teie emakeeles.
Kombineeritud transpordi ühendused Euroopas Kombineeritud transpordi ühendused Euroopas

Millised on LKW WALTERi kombineeritud vedude sihtkohad?

LKW WALTERi kombineeritud veod hõlmavad järgmisi piirkondi: Beneluxi maad, Saksamaa, Prantsusmaa, Kreeka, Suurbritannia/ Iirimaa, Itaalia, Maroko, Tuneesia, Austria, Poola, Rumeenia, Venemaa, Šveits, Skandinaavia, Slovakkia, Sloveenia, Horvaatia, Hispaania, Portugal, Tšehhi ja Ungari.
LKW WALTERi haagis tehase territooriumil LKW WALTERi haagis tehase territooriumil

Kui kiiresti seatakse kaubaruum valmis?

LKW WALTER tegeleb Teie kaubaga iga päev. Toetume üle kogu Euroopa välja valitud transpordipartneritele, kes moodustavad sujuvalt toimiva võrgustiku. Seeläbi garanteerime, et lisaks Teie jaoks alati olemasolevale piisavale kaubaruumile on tagatud ka optimaalne reageerimis- ja sõiduaeg.
Haagise külgkardin avatud Haagise külgkardin avatud

Kuidas tagab LKW WALTER turvalisuse?

Turvalisus on LKW WALTERi puhul oluline teema. Mitmeid meetmeid rakendades õnnestub meil parimal võimalikul moel kaitsta nii inimesi kui ka koormaid kogu transpordi vältel. Näiteks pakume oma transpordipartneritele ja nende juhtidele autojuhi koolitusprogrammi ning autojuhi käsiraamatut, mis on koostatud rahvusvaheliste määruste järgi.

On veel küsimusi?
Meie Rumeenia spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Rumeenia spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun