Meie transpordikorraldajad organiseerivad Teie kauba peale- ja mahalaadimise nii Belfastis, Londonderrys, Enniskillenis, Ballycastle'is kui ka muudes Põhja-Iirimaa linnades.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Põhja-Iirimaalt kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Saate nautida kõiki eeliseid, mida ühelt autovedude turuliidrilt ootate. Näiteks konkurentsivõimelised veohinnad minimaalsete tühikilomeetritega.
Põhja-Iirimaa maakaart Põhja-Iirimaa maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Kontroll transpordi üle GPSi abil
  • Pikaajalised kokkulepped olulisimate parvlaevaoperaatoritega
  • Valdame kõiki Teie koostööpartnerite keeli

Meie 10 peamist marsruuti Põhja-Iirimaa turul

Olulisemad Põhja-Iirimaa (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Suurbritannia, Saksamaa, Itaalia, Hispaania, Alžeeria, Horvaatia, Sloveenia, Madalmaad, Poola, Ungari.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Põhja-Iirimaa vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Põhja-Iirimaalt või Põhja-Iirimaale. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Põhja-Iirimaa autovedude ekspediitor > lisateave:

Transpordikorraldaja meeskonna koosolekul Transpordikorraldaja meeskonna koosolekul

Kas LKW WALTERil on hinnakiri?

Iga vedu on individuaalne koos oma erinõuetega (varustus, sõiduaeg, kogus, peale-/mahalaadimisaken jms). Sõltuvalt turuolukorrale võivad transpordikulud väga kiiresti muutuda. LKW WALTER töötab seetõttu ilma fikseeritud hinnakirjata. Meie transpordikorraldajad annavad alati parima, et pakkuda Teile parima hinna ja kvaliteedi suhtega lahendust.
13,6 m tenthaagisega sadulevok (treiler ja tent) 13,6 m tenthaagisega sadulevok (treiler ja tent)

Millist varustust kasutatakse LKW WALTERi vedude puhul?

Reeglina kasutatakse 13,6 m tenthaagisega sadulveokeid (treiler ja tent). Vajadusel võime teatud marsruutidel pakkuda ka muid sõidukitüüpe (Mega-poolhaagis, Jumbo-poolhaagis, autorong, kaubik jms). Kombineeritus liikluses kasutame ka kraanaga tõstetavaid haagiseid ning täiendavalt on saadaval ka kraanaga tõstetavad Mega-poolhaagised (sisekõrgus: 3 m) ning spetsiaalsed Coilmulde-poolhaagised.
Kombineeritud transpordi ühendused Euroopas Kombineeritud transpordi ühendused Euroopas

Millised on LKW WALTERi kombineeritud vedude sihtkohad?

LKW WALTERi kombineeritud veod hõlmavad järgmisi piirkondi: Beneluxi maad, Saksamaa, Prantsusmaa, Kreeka, Suurbritannia/ Iirimaa, Itaalia, Maroko, Tuneesia, Austria, Poola, Rumeenia, Venemaa, Šveits, Skandinaavia, Slovakkia, Sloveenia, Horvaatia, Hispaania, Portugal, Tšehhi ja Ungari.
Ärikohtumine LKW WALTERis Ärikohtumine LKW WALTERis

Kui paindlikult LKW WALTER opereerib?

LKW WALTERi kommunikatsioonikanalid on lühikesed. Kõik otsused tehakse kiiresti ja vastavalt olukorrale. LKW WALTERil on ühe katuse all võtmeklientide osakond, müügiosakond ja transpordiosakond. Lisaks sellele oleme igapäevaselt kontaktis oma klientide, autojuhtide ning peale- ja mahalaadimiskohtadega.

On veel küsimusi?
Meie Põhja-Iirimaa spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Põhja-Iirimaa spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun