Meie laadime Teie kauba peale ja maha kõikjal Kagu-Euroopa sisemaal- olgu see Chișinăus, Baltis, Cahulis või Tiraspolis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Moldovast kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Saage kasu meie aastatepikkustest kogemustest Ida-Euroopa kaubavedude alal. Näiteks atraktiivsete veohindade ja optimaalsete veoaegade näol.
Moldova maakaart Moldova maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Transpordilahendused kogu Euroopas – "one-stop-shop"
  • Suhtlemine kõigis Lääne- ja Ida-Euroopa, samuti Lähis-Ida keeltes
  • Rohkem kui 60 aastat transpordikogemusi Ida-Euroopas

Meie 10 peamist marsruuti Moldova turul

Olulisemad Moldova (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Bulgaaria, Poola, Rumeenia, Itaalia, Madalmaad, Saksamaa, Austria, Tšehhi, Kreeka, Türgi.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Moldova vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Moldovast või Moldovasse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Moldova autovedude ekspediitor > lisateave:

Ida-Euroopa maakaart Ida-Euroopa maakaart

Kui palju kogemusi on LKW WALTERil Ida-Euroopas?

Otsustage LKW WALTERi kasuks ja usaldage oma täiskoormad Euroopa turuliidri kätesse. Meil on enam kui 60-aastane kogemustepagas Ida-Euroopa logistikas ning ka vastav keeleoskus. Teie saate kasu mõlemast oma transporditellimuse igas faasis, alates broneerimisest kuni kohaleviimiseni.
Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt

Mis keeli räägitakse LKW WALTERis?

LKW WALTERi töötajad on pärit enam kui 40 riigist. Nad mõistavad Teie soove hoida veokulud madalad, anda kaup kiiresti üle ja tagada optimaalsed sõiduajad enam kui 35 keeles. Loomulikult räägime ka kõiki neid keeli, mida räägitakse täiskoormavedude sihtturgudel, nagu Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Kesk-Aasias ja Venemaal.
Teie täiskoormavedude tsentraalne korraldamine Teie täiskoormavedude tsentraalne korraldamine

Mida tähendab väljend "ühes kohas"?

LKW WALTER planeerib Teie täiskoormaveod kõikides Euroopa riikides ja Venemaal, Kesk-Aasias, Lähis-Idas ning Põhja-Aafrikas, sõltumata Teie ettevõtte asukohast. Meie kvalifitseeritud töötajad kogu Euroopast vastutavad Teie tellimuste eest alates broneerimisest kuni kohaleviimiseni ning nõustavad Teid Teie emakeeles.
Meeskonna koosolek Meeskonna koosolek

Kui suured on transpordikulud?

Meie optimaalne hinna ja kvaliteedi suhe on üks peapõhjustest, miks LKW WALTER on Euroopas täiskoormavedude alal juhtiv ekspediitor. Ringmarsruutide, intelligentse koordineerimise ja modernse planeerimistarkvara abil suudame minimeerida tühisõidukilomeetrid ja maksimeerida täituvuse.

On veel küsimusi?
Meie Moldova spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Moldova spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)

LKW WALTERiga ka naaberriikides


^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun