Laadime Teie kaubad peale ja maha kogu Magribi ulatuses- olgu see Casablancas, Agadiris, Ouarzazate’is, Marrakechis, Rabatis või mujal Atlandi ookeani, Atlase mäestiku ja Sahara kõrbe vahel.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Marokost kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Saage kasu kõrgeimatest ohutusstandarditest, mille tagab meie turvaliste parkimisplatside võrgustik! Väljavalitud marsruutidel pakume ka kombineeritud transporti.
Maroko maakaart Maroko maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Akreditiivi tingimustele vastav dokumentatsioon (parimalt korraldatud tollivormistus)
  • Turvaliste parkimisplatside võrgustik Marokos/Tuneesias ja kogu Euroopas
  • Kommunikatsioon nii prantsuse, muudes Lääne- ja Ida-Euroopa, kui ka Lähis-Ida keeltes.
  • Konkurentsivõimelised veohinnad tänu optimaalsele logistikale
  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel

Meie 10 peamist marsruuti Maroko turul

Olulisemad Maroko (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Hispaania, Saksamaa, Itaalia, Poola, Suurbritannia, Šveits, Austria, Belgia, Madalmaad, Ungari.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Maroko vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Marokost või Marokosse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Maroko autovedude ekspediitor > lisateave:

Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt

Mis keeli räägitakse LKW WALTERis?

LKW WALTERi töötajad on pärit enam kui 40 riigist. Nad mõistavad Teie soove hoida veokulud madalad, anda kaup kiiresti üle ja tagada optimaalsed sõiduajad enam kui 35 keeles. Loomulikult räägime ka kõiki neid keeli, mida räägitakse täiskoormavedude sihtturgudel, nagu Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Kesk-Aasias ja Venemaal.
Veoki üleandmine praami juures (Maroko) Veoki üleandmine praami juures (Maroko)

Marokosse kombineeritud transpordiga?

Maroko asukoht Atlandi ookeani ja Vahemere ääres muudab selle kombineeritud transpordi jaoks logistilises mõttes atraktiivseks transpordialternatiiviks. Kõigepealt toome Teie kaubad Euroopa kõige olulisematest majanduskeskustest Hispaania või Itaalia sadamatesse. Sealt edasi liigutakse Marokosse laevaga (Short Sea Shipping). Muidugi korraldame Teie autoveod ka Marokost kõikidesse soovitud Euroopa regioonidesse! Teie saate kasu suurtest veomahtudest, täpsest transpordikontrollist intelligentse telemaatikasüsteemi abil, lihtsast pealelaadimisest modernse varustuse abil ning paljudest muudest eelistest.
Laevatransport Põhja-Aafrikasse Laevatransport Põhja-Aafrikasse

Põhja-Aafrikasse kombineeritud transpordiga?

Maroko ja Tuneesia on need riigid Põhja-Aafrikas, mis moodustavad suure osa LKW WALTERi kombineeritud transpordi võrgustikust. Korraldame kaubaveo Euroopa kõikidest olulisematest majanduskeskustest Hispaania või Itaalia sadamatesse. Sealt edasi liigutakse laevaga Marokosse ja Tuneesiasse (märksõna: Short Sea Shipping). Teie eelised: väldite ummikuid ja liikluspiiranguid, suuremad veomahud väiksemate kuludega, kaasaegne varustus, GPSi teenus ja palju muud.
Tollitariifid Tollitariifid

Kuidas organiseerib LKW WALTER tollivormistuse?

LKW WALTER on tollivormistuse väga lihtsalt ja tõhusalt lahendanud. LKW WALTERil on kõikides olulistes sadamates ja sagedamini kasutatavates piiriületuskohtades oma tolliagendid.

On veel küsimusi?
Meie Maroko spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Maroko spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)

LKW WALTERiga ka naaberriikides


^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun