Laadime Teie kauba kaasaegse varustusega peale ja maha kogu riigi ulatuses- olgu see Beirutis, Tripolis või selle Ees-Aasia riigi muudes kohtades.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormad) kogu Liibanonist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Veename Teid individuaalsete transpordilahendustega kaasaegsete veoautode abil. Kaasa arvatud konkurentsivõimelised veohinnad ja GPSi-põhine transpordikontroll.
Sāhat an-Nadschma

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Konkurentsivõimelised veohinnad tänu optimaalsele logistikale Liibanoni
  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel
  • Võimalused kauba igapäevaseks vastuvõtmiseks

Pakkumise Liibanoni vedudele leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Liibanonist või Liibanoni. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Liibanoni autovedude ekspediitor > lisateave:

Veoki laadimine kaubaalustel kaubaga Veoki laadimine kaubaalustel kaubaga

Mida LKW WALTER transpordib?

LKW WALTERi põhitegevuseks on täiskoormavedude organiseerimine maanteel ja kombineeritud liikluses. Meie raskuspunkt on suunatud ohutu, pakendatud kauba veole valdkondades, nagu tarbeesemed, puit ja paber, kemikaalid, metall, sõidukid ja elektroonika.
Tugmaster + haagis Rostocki sadamas Tugmaster + haagis Rostocki sadamas

Kui suur on LKW WALTERi sõidukipark?

LKW WALTERil on üleeuroopaline transpordipartnerite võrgustik, mis hõlmab 14 000 transpordipartnerit, kes on meie kõrgete kvaliteedinõuete põhjal hoolega välja valitud. Lisaks maanteetranspordile kasutame ka kombineertud transporti, kus oleme üks suurimatest tegijatest enam kui 10 000 kraanaga tõstetava haagisega.
LKW WALTERi täisrong St. Jodok am Brenneris LKW WALTERi täisrong St. Jodok am Brenneris

Kas LKW WALTERi korraldatud veod on keskkonnasõbralikud?

Kui asendame autoveo raudtee- ja Short Sea Shipping veoga, anname olulise panuse saasteainete, eelkõige kasvuhoonegaasi CO2 koguste vähendamisse.
Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt

Mis keeli räägitakse LKW WALTERis?

LKW WALTERi töötajad on pärit enam kui 40 riigist. Nad mõistavad Teie soove hoida veokulud madalad, anda kaup kiiresti üle ja tagada optimaalsed sõiduajad enam kui 35 keeles. Loomulikult räägime ka kõiki neid keeli, mida räägitakse täiskoormavedude sihtturgudel, nagu Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Kesk-Aasias ja Venemaal.

On veel küsimusi?
Meie Liibanoni spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Liibanoni spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)

LKW WALTERiga ka naaberriikides


^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun