Laadime Teie veose kaasaegse varustusega peale ja maha kõikjal selles riigis- olgu see Riias, Ventspilsis või Liepajas.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Lätist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Usaldage ühte partnerit, kes toimetab Teie kauba sihtkohta kiiresti ja lühiajalise etteteatamisega. Sõltumata Teie ettevõtte suurusest ja asukohast.
Läti ja Euroopa lipp, Riia, Läti Läti ja Euroopa lipp, Riia, Läti

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Veokulude vähendamine tänu veoki optimaalsele laadimisele ja logistikale
  • Teie täiskoormate kiire ülevõtmine
  • Moodsad ja keskkonnasõbralikud sõidukid

Meie 10 peamist marsruuti Läti turul

Olulisemad Läti (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Saksamaa, Slovakkia, Poola, Austria, Ungari, Itaalia, Sloveenia, Tšehhi, Rootsi, Madalmaad.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Läti vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Lätist või Lätti. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Läti autovedude ekspediitor > lisateave:

Tugmaster + haagis Rostocki sadamas Tugmaster + haagis Rostocki sadamas

Kui suur on LKW WALTERi sõidukipark?

LKW WALTERil on üleeuroopaline transpordipartnerite võrgustik, mis hõlmab 14 000 transpordipartnerit, kes on meie kõrgete kvaliteedinõuete põhjal hoolega välja valitud. Lisaks maanteetranspordile kasutame ka kombineertud transporti, kus oleme üks suurimatest tegijatest enam kui 10 000 kraanaga tõstetava haagisega.
Juht kaubaaluseid kinnitamas Juht kaubaaluseid kinnitamas

Mida mõistetakse LKW WALTERis kvaliteedi all?

Esmajoones tähendab kvaliteet LKW WALTERi jaoks meie klientide ootuste optimaalset täitmist. Seetõttu oleme kogu ettevõttes saavutanud standardi ISO 9001. Standardist kinnipidamist kontrollib firmasisene Shared Service SHEQ-haldusmeeskond, kes avalikustab oma tegevuse ettevõtte raportis.
Ärikohtumine LKW WALTERis Ärikohtumine LKW WALTERis

Kui paindlikult LKW WALTER opereerib?

LKW WALTERi kommunikatsioonikanalid on lühikesed. Kõik otsused tehakse kiiresti ja vastavalt olukorrale. LKW WALTERil on ühe katuse all võtmeklientide osakond, müügiosakond ja transpordiosakond. Lisaks sellele oleme igapäevaselt kontaktis oma klientide, autojuhtide ning peale- ja mahalaadimiskohtadega.
Kufsteini filiaal Kufsteini filiaal

Kas LKW WALTER kuulub mõnda kontserni?

LKW WALTER on Austria eraettevõte (100% perefirma) ja kuulub WALTER GROUPi. Ettevõte asutati 1924. aastal ning on olnud oma alal juba aastakümneid väga edukas. Usaldage igati stabiilset ja juba aastaid rahvusvaheliste reitinguagentuuride poolt esmaklassilise reitinguga tunnustatud firmat.

On veel küsimusi?
Meie Läti spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Läti spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun