Meie transpordikorraldajad organiseerivad Teie kauba peale- ja mahalaadimise Biškekis, Ošis, Džalalabatis ja peaaegu kõikjal mujal selles riigis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Kõrgõzstanist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Sealjuures tagame kaasaegse telemaatikasüsteemiga täpse transpordikontrolli. Veenduge ise meie parimalt organiseeritud tollivormistuses.
Biškek, Kõrgõzstan Biškek, Kõrgõzstan

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Üks partner KÕIKIDE täiskoormate (FTL) veoks
  • Me räägime Euroopa kõiki keeli
  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel

Meie 10 peamist marsruuti Kõrgõzstani turul

Olulisemad Kõrgõzstani (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Itaalia, Slovakkia, Austria, Ungari, Saksamaa, Bulgaaria, Poola, Prantsusmaa, Suurbritannia, Tšehhi.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Kõrgõzstani vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Kõrgõzstanist või Kõrgõzstani. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Kõrgõzstani autovedude ekspediitor > lisateave:

Tugmaster + haagis Rostocki sadamas Tugmaster + haagis Rostocki sadamas

Kui suur on LKW WALTERi sõidukipark?

LKW WALTERil on üleeuroopaline transpordipartnerite võrgustik, mis hõlmab 14 000 transpordipartnerit, kes on meie kõrgete kvaliteedinõuete põhjal hoolega välja valitud. Lisaks maanteetranspordile kasutame ka kombineertud transporti, kus oleme üks suurimatest tegijatest enam kui 10 000 kraanaga tõstetava haagisega.
LKW WALTERi peakontor Wiener Neudorfis öisel ajal LKW WALTERi peakontor Wiener Neudorfis öisel ajal

Kas LKW WALTERil on tütarettevõtteid?

Tõhususe ja paindlikkuse tõttu juhib LKW WALTER kõiki vedusid Viini lähedal asuvast Wiener Neudorfi peakontorist ja Tirolis asuvast Kufsteini kontorist. Lisaks külastame regulaarselt oma kliente. Iga päev toimuvad enam kui 100 personaalset kohtumist üle kogu Euroopa.
13,6 m tenthaagisega sadulevok (treiler ja tent) Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt

Mis keeli räägitakse LKW WALTERis?

LKW WALTERi töötajad on pärit enam kui 40 riigist. Nad mõistavad Teie soove hoida veokulud madalad, anda kaup kiiresti üle ja tagada optimaalsed sõiduajad enam kui 35 keeles. Loomulikult räägime ka kõiki neid keeli, mida räägitakse täiskoormavedude sihtturgudel, nagu Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Kesk-Aasias ja Venemaal.
Haagise külgkardin avatud Haagise külgkardin avatud

Kuidas tagab LKW WALTER turvalisuse?

Turvalisus on LKW WALTERi puhul oluline teema. Mitmeid meetmeid rakendades õnnestub meil parimal võimalikul moel kaitsta nii inimesi kui ka koormaid kogu transpordi vältel. Näiteks pakume oma transpordipartneritele ja nende juhtidele autojuhi koolitusprogrammi ning autojuhi käsiraamatut, mis on koostatud rahvusvaheliste määruste järgi.

On veel küsimusi?
Meie Kõrgõzstani spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Kõrgõzstani spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun