Laadime Teie kaubad kaasaegse varustusega peale ja maha maailma suurimas sisemaariigis- olgu see Astanas, Almatõs, Ust-Kamenogorskis või Aktaus.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Kasahstanist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Sealjuures veename Teid muuhulgas ka parimalt organiseeritud tollivormistusega. Ümberlaadimiseta majast-majja veod on meie jaoks iseenesestmõistetavad.
Kasahstani maakaart Kasahstani maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • ÜKS partner KÕIKIDES Euroopa maades
  • Valdame kõiki Teie koostööpartnerite keeli
  • Rohkem kui 60 aastat transpordikogemusi Ida-Euroopas
  • Veo kiire organiseerimine
  • Täpse kontrolli transpordi üle tagab meie transpordikorraldaja

Meie 10 peamist marsruuti Kasahstani turul

Olulisemad Kasahstani (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Šveits, Slovakkia, Itaalia, Belgia, Saksamaa, Hispaania, Ungari, Madalmaad, Austria, Taani.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Kasahstani vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Kasahstanist või Kasahstani. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Kasahstani autovedude ekspediitor > lisateave:

Kufsteini filiaal Kufsteini filiaal

Kas LKW WALTER kuulub mõnda kontserni?

LKW WALTER on Austria eraettevõte (100% perefirma) ja kuulub WALTER GROUPi. Ettevõte asutati 1924. aastal ning on olnud oma alal juba aastakümneid väga edukas. Usaldage igati stabiilset ja juba aastaid rahvusvaheliste reitinguagentuuride poolt esmaklassilise reitinguga tunnustatud firmat.
Täiskoormaveod kogu Euroopas ühe partneriga Täiskoormate transpordile kogu Euroopas ühe partneriga

Millised on LKW WALTERi vedude sihtkohad?

Ekspediitor LKW WALTERi puhul korraldatakse üle kogu Euroopa toimuvad täiskoormaveod ühes kohas. Me toimetame Teie kauba kõikjale Euroopas, samuti Venemaale, Kesk-Aasiasse, Põhja-Aafrikasse, Lähis-Itta ja tagasi. Lisaks korraldame ka siseriiklikke vedusid üksikutes EL-i riikides (Austria, Saksamaa, Suurbitannia, Hispaania, Prantsusmaa ja Rootsi).
Meeskonna koosolek Meeskonna koosolek

Kui suured on transpordikulud?

Meie optimaalne hinna ja kvaliteedi suhe on üks peapõhjustest, miks LKW WALTER on Euroopas täiskoormavedude alal juhtiv ekspediitor. Ringmarsruutide, intelligentse koordineerimise ja modernse planeerimistarkvara abil suudame minimeerida tühisõidukilomeetrid ja maksimeerida täituvuse.
LKW WALTERi haagis tehase territooriumil LKW WALTERi haagis tehase territooriumil

Kui kiiresti seatakse kaubaruum valmis?

LKW WALTER tegeleb Teie kaubaga iga päev. Toetume üle kogu Euroopa välja valitud transpordipartneritele, kes moodustavad sujuvalt toimiva võrgustiku. Seeläbi garanteerime, et lisaks Teie jaoks alati olemasolevale piisavale kaubaruumile on tagatud ka optimaalne reageerimis- ja sõiduaeg.

On veel küsimusi?
Meie Kasahstani spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Kasahstani spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun