Olgu Teheranis, Eşfahānis, Bandari Abbasis või Būshehris- laadime Teie kauba peale ja maha kogu riigis Kaspia mere ja Pärsia lahe vahel.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Iraanist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Usaldage ühte partnerit, kes veenab Teid optimaalse transpordilogistikaga. Lisaks Teie keelele räägime ka Teie äripartneri keelt.
Iraani maakaart Iraani maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Uksest ukseni otseveod
  • Personaalne teenindus Teie emakeeles
  • Optimaalsed veoajad
  • Üks partner KÕIKIDE täiskoormate (FTL) veoks
  • Kontroll transpordi üle GPSi abil

Meie 10 peamist marsruuti Iraani turul

Olulisemad Iraani täiskoormate (FTL) veod (import/eksport) on:
Prantsusmaa, Saksamaa, Austria, Türgi, Itaalia, Hispaania, Belgia, Tšehhi, Ungari, Madalmaad.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Iraani vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Iraanist või Iraani. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Iraani autovedude ekspediitor > lisateave:

Sõidukijuhi koolitusprogramm Duisburgis (Saksamaa) Sõidukijuhi koolitusprogramm Duisburgis (Saksamaa)

Kas LKW WALTER seisab tänavaliikluses suurema ohutuse tagamise eest?

Suure transpordiorganisatsioonina on tänavatel ohutuse tagamine meie jaoks väga südamelähedane teema. Seetõttu on meil koostatud ulatuslik programm autojuhtide koolitamiseks ning ka autojuhtide käsiraamat. Lisaks osaleme aktiivselt Euroopa töörühmades, kus töötatakse välja paremaid töötingimusi sõidukijuhtidele või ühtlustatakse koorma kinnitamise nõudeid Euroopas.
Ärikohtumine LKW WALTERis Ärikohtumine LKW WALTERis

Kui paindlikult LKW WALTER opereerib?

LKW WALTERi kommunikatsioonikanalid on lühikesed. Kõik otsused tehakse kiiresti ja vastavalt olukorrale. LKW WALTERil on ühe katuse all võtmeklientide osakond, müügiosakond ja transpordiosakond. Lisaks sellele oleme igapäevaselt kontaktis oma klientide, autojuhtide ning peale- ja mahalaadimiskohtadega.
Transpordikorraldaja meeskonna koosolekul Transpordikorraldaja meeskonna koosolekul

Kas LKW WALTERil on hinnakiri?

Iga vedu on individuaalne koos oma erinõuetega (varustus, sõiduaeg, kogus, peale-/mahalaadimisaken jms). Sõltuvalt turuolukorrale võivad transpordikulud väga kiiresti muutuda. LKW WALTER töötab seetõttu ilma fikseeritud hinnakirjata. Meie transpordikorraldajad annavad alati parima, et pakkuda Teile parima hinna ja kvaliteedi suhtega lahendust.
LKW WALTERi peakontor Wiener Neudorfis öisel ajal LKW WALTERi peakontor Wiener Neudorfis öisel ajal

Kas LKW WALTERil on tütarettevõtteid?

Tõhususe ja paindlikkuse tõttu juhib LKW WALTER kõiki vedusid Viini lähedal asuvast Wiener Neudorfi peakontorist ja Tirolis asuvast Kufsteini kontorist. Lisaks külastame regulaarselt oma kliente. Iga päev toimuvad enam kui 100 personaalset kohtumist üle kogu Euroopa.

On veel küsimusi?
Meie Iraani spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Iraani spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust veebilehe kasutamisel. Seda veebilehte kasutades nõustute küpsiste salvestamisega. Lisateabe leiate siit: Kasutustingimused