Meie ekspertidest transpordikorraldajad organiseerivad Teie veod kogu Ees-Aasia riigis- olgu see Bagdadis, Umm Qasris või Sāmarrā's.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Iraagist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Lähis-Ida ekspertidena räägime kõiki vajalikke keeli. Täiusliku logistikaga tagame konkurentsivõimelised veohinnad ja ohutu transpordi.
Iraagi maakaart Iraagi maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Hästi organiseeritud tolliteenused
  • Me räägime Euroopa kõiki keeli
  • Veokulude vähendamine tänu veoki optimaalsele mahutavusele
  • Riigisisene ja rahvusvaheline transport ühelt partnerilt
  • Uksest ukseni otseveod

Meie 10 peamist marsruuti Iraagi turul

Olulisemad Iraagi (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Saksamaa, Itaalia, Austria, Iraak, Belgia, Tšehhi, Horvaatia, Prantsusmaa, Suurbritannia, Poola.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Iraagi vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Iraagist või Iraaki. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Iraagi autovedude ekspediitor > lisateave:

Tugmaster + haagis Rostocki sadamas Tugmaster + haagis Rostocki sadamas

Kui suur on LKW WALTERi sõidukipark?

LKW WALTERil on üleeuroopaline transpordipartnerite võrgustik, mis hõlmab 14 000 transpordipartnerit, kes on meie kõrgete kvaliteedinõuete põhjal hoolega välja valitud. Lisaks maanteetranspordile kasutame ka kombineertud transporti, kus oleme üks suurimatest tegijatest enam kui 10 000 kraanaga tõstetava haagisega.
Veoki laadimine kaubaalustel kaubaga Veoki laadimine kaubaalustel kaubaga

Mida LKW WALTER transpordib?

LKW WALTERi põhitegevuseks on täiskoormavedude organiseerimine maanteel ja kombineeritud liikluses. Meie raskuspunkt on suunatud ohutu, pakendatud kauba veole valdkondades, nagu tarbeesemed, puit ja paber, kemikaalid, metall, sõidukid ja elektroonika.
Teie täiskoormavedude tsentraalne korraldamine Teie täiskoormavedude tsentraalne korraldamine

Mida tähendab väljend "ühes kohas"?

LKW WALTER planeerib Teie täiskoormaveod kõikides Euroopa riikides ja Venemaal, Kesk-Aasias, Lähis-Idas ning Põhja-Aafrikas, sõltumata Teie ettevõtte asukohast. Meie kvalifitseeritud töötajad kogu Euroopast vastutavad Teie tellimuste eest alates broneerimisest kuni kohaleviimiseni ning nõustavad Teid Teie emakeeles.
Ärikohtumine LKW WALTERis Ärikohtumine LKW WALTERis

Kui paindlikult LKW WALTER opereerib?

LKW WALTERi kommunikatsioonikanalid on lühikesed. Kõik otsused tehakse kiiresti ja vastavalt olukorrale. LKW WALTERil on ühe katuse all võtmeklientide osakond, müügiosakond ja transpordiosakond. Lisaks sellele oleme igapäevaselt kontaktis oma klientide, autojuhtide ning peale- ja mahalaadimiskohtadega.

On veel küsimusi?
Meie Iraagi spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Iraagi spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun