Võite olla kindlad, et Teie kaubad laaditakse õigeaegselt peale ja maha Dublinis, Galways, Limerickis või mujal sellel rohelisel saarel.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Iirimaalt kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Saage kasu konkurentsivõimelistest veohindadest optimaalse transpordilogistika toel. Väljavalitud marsruutidel pakume ka kombineeritud transporti.
Rosslare Europort (Iirimaa) Rosslare Europort (Iirimaa)

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Veokulude vähendamine tänu veoki optimaalsele laadimisele ja logistikale
  • Pikaajalised kokkulepped olulisimate parvlaevaoperaatoritega
  • Valdame kõiki Teie koostööpartnerite keeli

Meie 10 peamist marsruuti Iirimaa turul

Olulisemad Iirimaa (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Suurbritannia, Itaalia, Belgia, Hispaania, Austria, Slovakkia, Poola, Ungari, Madalmaad, Rootsi.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Iirimaa vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Iirimaalt või Iirimaale. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Iirimaa autovedude ekspediitor > lisateave:

Meeskonna koosolek Meeskonna koosolek

Kui suured on transpordikulud?

Meie optimaalne hinna ja kvaliteedi suhe on üks peapõhjustest, miks LKW WALTER on Euroopas täiskoormavedude alal juhtiv ekspediitor. Ringmarsruutide, intelligentse koordineerimise ja modernse planeerimistarkvara abil suudame minimeerida tühisõidukilomeetrid ja maksimeerida täituvuse.
LKW WALTERi haagis tehase territooriumil LKW WALTERi haagis tehase territooriumil

Kui kiiresti seatakse kaubaruum valmis?

LKW WALTER tegeleb Teie kaubaga iga päev. Toetume üle kogu Euroopa välja valitud transpordipartneritele, kes moodustavad sujuvalt toimiva võrgustiku. Seeläbi garanteerime, et lisaks Teie jaoks alati olemasolevale piisavale kaubaruumile on tagatud ka optimaalne reageerimis- ja sõiduaeg.
Online-broneerimine CONNECTis Online-broneerimine CONNECTis

Soovite transporditellimusi otse võrgus hallata?

LKW WALTER teeb selle väga lihtsaks! Meie kliendiportaal CONNECT on intelligentne töövahend, mille abil saate transporditellimused väga mugavalt ühe hiireklõpsuga broneerida ja oma aktuaalsetest tellimustest alati hea ülevaate.
Täiskoormaveod kogu Euroopas ühe partneriga Täiskoormate transpordile kogu Euroopas ühe partneriga

Millised on LKW WALTERi vedude sihtkohad?

Ekspediitor LKW WALTERi puhul korraldatakse üle kogu Euroopa toimuvad täiskoormaveod ühes kohas. Me toimetame Teie kauba kõikjale Euroopas, samuti Venemaale, Kesk-Aasiasse, Põhja-Aafrikasse, Lähis-Itta ja tagasi. Lisaks korraldame ka siseriiklikke vedusid üksikutes EL-i riikides (Austria, Saksamaa, Suurbitannia, Hispaania, Prantsusmaa ja Rootsi).

On veel küsimusi?
Meie Iirimaa spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Iirimaa spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun