Olgu Madridis, Barcelonas, Sevillas, Valencias või Malagas- laadime Teie kaubad peale ja maha kõikjal Cervantese, Miró ja Gaudí maal.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Hispaaniast kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Kõikide Euroopa riikidega tegelemine ühes kohas annab Teile mitmeid eeliseid. Väljavalitud marsruutidel pakume ka kombineeritud transporti.
Hispaania maakaart Hispaania maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel
  • Suurem maht (kuni 29 tonni koormakaalu) kombineeritud liikluses
  • Valdame kõiki Teie koostööpartnerite keeli

Meie 10 peamist marsruuti Hispaania turul

Olulisemad Hispaania (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Itaalia, Saksamaa, Prantsusmaa, Suurbritannia, Portugal, Belgia, Madalmaad, Austria, Ungari, Rootsi.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Hispaania vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Hispaaniast või Hispaaniasse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Hispaania autovedude ekspediitor > lisateave:

<STRONG>Täiskoormate transpordile kogu Euroopas ühe partneriga</STRONG> Täiskoormate transpordile kogu Euroopas ühe partneriga

Millised on LKW WALTERi vedude sihtkohad?

Ekspediitor LKW WALTERi puhul korraldatakse üle kogu Euroopa toimuvad täiskoormaveod ühes kohas. Me toimetame Teie kauba kõikjale Euroopas, samuti Venemaale, Kesk-Aasiasse, Põhja-Aafrikasse, Lähis-Itta ja tagasi. Lisaks korraldame ka siseriiklikke vedusid üksikutes EL-i riikides (Austria, Saksamaa, Suurbitannia, Hispaania, Prantsusmaa ja Rootsi).
LKW WALTERi täisrong Lorchis (Saksamaa) LKW WALTERi täisrong Lorchis (Saksamaa)

Kui suur on LKW WALTERi kogemus kombineeritud transpordis?

LKW WALTER on juba 1980ndatest saati tegelenud innovatiivsete transpordilahendustega konventsionaalse maanteetranspordi asemel. Oleme praegu intermodaalse võrgustiku ülesehituse tõttu üks suurimaid osalejaid Euroopa kombineeritud transpordis.
Tugmaster + haagis Rostocki sadamas Tugmaster + haagis Rostocki sadamas

Kui suur on LKW WALTERi sõidukipark?

LKW WALTERil on üleeuroopaline transpordipartnerite võrgustik, mis hõlmab 14 000 transpordipartnerit, kes on meie kõrgete kvaliteedinõuete põhjal hoolega välja valitud. Lisaks maanteetranspordile kasutame ka kombineertud transporti, kus oleme üks suurimatest tegijatest enam kui 10 000 kraanaga tõstetava haagisega.
Kufsteini filiaal Kufsteini filiaal

Kas LKW WALTER kuulub mõnda kontserni?

LKW WALTER on Austria eraettevõte (100% perefirma) ja kuulub WALTER GROUPi. Ettevõte asutati 1924. aastal ning on olnud oma alal juba aastakümneid väga edukas. Usaldage igati stabiilset ja juba aastaid rahvusvaheliste reitinguagentuuride poolt esmaklassilise reitinguga tunnustatud firmat.

On veel küsimusi?
Meie Hispaania spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Hispaania spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun