Meie keeleoskajatest transpordikorraldajad organiseerivad Teie veose peale- ja mahalaadimise kogu riigis- olgu see Tbilisis, Kutaisis, Batumis või Suhhumis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Gruusiast kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Usaldage ühte partnerit, kes otsib Teie jaoks alati parima lahenduse. Garanteerime optimaalse veoaja konkurentsivõimeliste hindadega.
Vaade Thbilisile (Gruusia) Vaade Thbilisile (Gruusia)

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Transpordilahendused kogu Euroopas – "one-stop-shop"
  • Võimalused kauba igapäevaseks vastuvõtmiseks
  • Täpse kontrolli transpordi üle tagab meie transpordikorraldaja
  • Moodsad ja keskkonnasõbralikud sõidukid
  • Täiendav veomaht (LKW WALTERi oma täisrongid)

Meie 10 peamist marsruuti Gruusia turul

Olulisemad Gruusia (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Itaalia, Türgi, Slovakkia, Austria, Saksamaa, Poola, Ungari, Madalmaad, Belgia, Tšehhi.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Gruusia vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Gruusiast või Gruusiasse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Gruusia autovedude ekspediitor > lisateave:

Juht kaubaaluseid kinnitamas Juht kaubaaluseid kinnitamas

Mida mõistetakse LKW WALTERis kvaliteedi all?

Esmajoones tähendab kvaliteet LKW WALTERi jaoks meie klientide ootuste optimaalset täitmist. Seetõttu oleme kogu ettevõttes saavutanud standardi ISO 9001. Standardist kinnipidamist kontrollib firmasisene Shared Service SHEQ-haldusmeeskond, kes avalikustab oma tegevuse ettevõtte raportis.
Täiskoormaveod kogu Euroopas ühe partneriga Täiskoormate transpordile kogu Euroopas ühe partneriga

Millised on LKW WALTERi vedude sihtkohad?

Ekspediitor LKW WALTERi puhul korraldatakse üle kogu Euroopa toimuvad täiskoormaveod ühes kohas. Me toimetame Teie kauba kõikjale Euroopas, samuti Venemaale, Kesk-Aasiasse, Põhja-Aafrikasse, Lähis-Itta ja tagasi. Lisaks korraldame ka siseriiklikke vedusid üksikutes EL-i riikides (Austria, Saksamaa, Suurbitannia, Hispaania, Prantsusmaa ja Rootsi).
Kliendiportaal CONNECT Kliendiportaal CONNECT

Mis on portaali CONNECT eelisteks?

Meie kliendiportaali CONNECT abil saate hallata oma transporditellimusi otse võrgus. See tähendab, et Te valite hiireklõpsuga pakkumised, broneerite ja seejärel saate oma tellimustest aktuaalse ülevaate. Lisaks pakume Teile CONNECTi kaudu täiendavat kasulikku teavet.
Meeskonna koosolek Meeskonna koosolek

Kui suured on transpordikulud?

Meie optimaalne hinna ja kvaliteedi suhe on üks peapõhjustest, miks LKW WALTER on Euroopas täiskoormavedude alal juhtiv ekspediitor. Ringmarsruutide, intelligentse koordineerimise ja modernse planeerimistarkvara abil suudame minimeerida tühisõidukilomeetrid ja maksimeerida täituvuse.

On veel küsimusi?
Meie Gruusia spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Gruusia spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun