Olgu siis Horvaatias, Serbias, Bosnia ja Hertsegoviinas, Kosovos, Montenegros, Albaanias või Põhja-Makedoonias - meie laadime kauba peale ja maha kogu selles piirkonnas.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kõigist Balkani riikidest kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. One-Stop-Shop-partnerina pakume Teile märkimisväärset tõhusust. Näiteks atraktiivsed veohinnad minimaalsete tühikilomeetrite tõttu.
Balkani riikide maakaart Balkani riikide maakaart

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Me valdame kõiki Euroopas räägitavaid keeli
  • Transpordilahendused kogu Euroopas – "one-stop-shop"
  • Konkurentsivõimelised veohinnad tänu optimaalsele logistikale
  • Rohkem kui 60 aastat transpordikogemusi Ida-Euroopas
  • Optimaalsed veoajad

Meie 10 peamist marsruuti Balkani riikide turul

Olulisemad Balkani riikide (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Saksamaa, Itaalia, Prantsusmaa, Rootsi, Poola, Ungari, Madalmaad, Suurbritannia, Belgia, Hispaania.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Balkani maade vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Balkani riikidest või Balkani riikidesse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Balkanimaade autovedude ekspediitor > lisateave:

Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt

Mis keeli räägitakse LKW WALTERis?

LKW WALTERi töötajad on pärit enam kui 40 riigist. Nad mõistavad Teie soove hoida veokulud madalad, anda kaup kiiresti üle ja tagada optimaalsed sõiduajad enam kui 35 keeles. Loomulikult räägime ka kõiki neid keeli, mida räägitakse täiskoormavedude sihtturgudel, nagu Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Kesk-Aasias ja Venemaal.
Teie täiskoormavedude tsentraalne korraldamine Teie täiskoormavedude tsentraalne korraldamine

Mida tähendab väljend "ühes kohas"?

LKW WALTER planeerib Teie täiskoormaveod kõikides Euroopa riikides ja Venemaal, Kesk-Aasias, Lähis-Idas ning Põhja-Aafrikas, sõltumata Teie ettevõtte asukohast. Meie kvalifitseeritud töötajad kogu Euroopast vastutavad Teie tellimuste eest alates broneerimisest kuni kohaleviimiseni ning nõustavad Teid Teie emakeeles.
Meeskonna koosolek Meeskonna koosolek

Kui suured on transpordikulud?

Meie optimaalne hinna ja kvaliteedi suhe on üks peapõhjustest, miks LKW WALTER on Euroopas täiskoormavedude alal juhtiv ekspediitor. Ringmarsruutide, intelligentse koordineerimise ja modernse planeerimistarkvara abil suudame minimeerida tühisõidukilomeetrid ja maksimeerida täituvuse.
Ida-Euroopa maakaart Ida-Euroopa maakaart

Kui palju kogemusi on LKW WALTERil Ida-Euroopas?

Otsustage LKW WALTERi kasuks ja usaldage oma täiskoormad Euroopa turuliidri kätesse. Meil on enam kui 60-aastane kogemustepagas Ida-Euroopa logistikas ning ka vastav keeleoskus. Teie saate kasu mõlemast oma transporditellimuse igas faasis, alates broneerimisest kuni kohaleviimiseni.

On veel küsimusi?
Meie Balkanimaade spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Balkanimaade spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)

LKW WALTERiga ka naaberriikides


^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun