Meie laadime Teie kaubad peale ja maha Viinis, Linzis, Grazis ja Salzburgis, samuti Innsbruckis, Feldkirchis ja kõikides muudes kohtades Bodeni järve ja Neusiedli järve vahel.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Austriast kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Lisaks pakume Teile ka Austria-sisest transporditeenust. Väljavalitud marsruutidel pakume ka kombineeritud transporti.
Brenneri kiirtee, Euroopa sild (Innsbruck, AT) Brenneri kiirtee, Euroopa sild (Innsbruck, AT)

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Uksest ukseni teenus ka osakoormate puhul
  • Võimalused kauba igapäevaseks vastuvõtmiseks
  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel
  • Keskkonnasäästlikud transpordilahendused kombineeritud vedudel – kuni 29 tonni ja 36 euroalust
  • Valdame kõiki Teie koostööpartnerite keeli

Meie 10 peamist marsruuti Austria turul

Olulisemad Austria (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Saksamaa, Itaalia, Madalmaad, Prantsusmaa, Rootsi, Suurbritannia, Belgia, Poola, Hispaania, Ungari.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Austria vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Austriast või Austriasse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Austria autovedude ekspediitor > lisateave:

Täiskoormaveod kogu Euroopas ühe partneriga Täiskoormate transpordile kogu Euroopas ühe partneriga

Millised on LKW WALTERi vedude sihtkohad?

Ekspediitor LKW WALTERi puhul korraldatakse üle kogu Euroopa toimuvad täiskoormaveod ühes kohas. Me toimetame Teie kauba kõikjale Euroopas, samuti Venemaale, Kesk-Aasiasse, Põhja-Aafrikasse, Lähis-Itta ja tagasi. Lisaks korraldame ka siseriiklikke vedusid üksikutes EL-i riikides (Austria, Saksamaa, Suurbitannia, Hispaania, Prantsusmaa ja Rootsi).
Kliendiportaal CONNECT Kliendiportaal CONNECT

Mis on portaali CONNECT eelisteks?

Meie kliendiportaali CONNECT abil saate hallata oma transporditellimusi otse võrgus. See tähendab, et Te valite hiireklõpsuga pakkumised, broneerite ja seejärel saate oma tellimustest aktuaalse ülevaate. Lisaks pakume Teile CONNECTi kaudu täiendavat kasulikku teavet.
LKW WALTERi peakontor Wiener Neudorfis öisel ajal LKW WALTERi peakontor Wiener Neudorfis öisel ajal

Kas LKW WALTERil on tütarettevõtteid?

Tõhususe ja paindlikkuse tõttu juhib LKW WALTER kõiki vedusid Viini lähedal asuvast Wiener Neudorfi peakontorist ja Tirolis asuvast Kufsteini kontorist. Lisaks külastame regulaarselt oma kliente. Iga päev toimuvad enam kui 100 personaalset kohtumist üle kogu Euroopa.
Kõrgete ladustamispindadega ladu WALTER LAGER-BETRIEBEs (AT-Wiener Neudorfis) Kõrgete ladustamispindadega ladu WALTER LAGER-BETRIEBEs (AT-Wiener Neudorfis)

Kas LKW WALTER pakub ka laopindu?

Jah, Wiener Neudorfis pakub tütarettevõte WALTER LAGER-BETRIEBE kasutamiseks kaasaegset kõrgete ladustamispindadega ladu- ideaalne partner Teie kauba ladustamiseks ja täislahenduste pakkumiseks. Vastavalt Teie vajadustele kohandatuna pakutakse välja ideaalne ladustamiskontseptsioon. Lisateabe leiate aadressilt www.walter-lager-betriebe.com.

On veel küsimusi?
Meie Austria spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Austria spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun