Meie suur kogemustepagas ja oskusteave aitavad korraldada Teie vedusid kogu riigi ulatuses- olgu see Bakuus, Gäncäs, Şəkis või Şirvanis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Aserbaidžaanist kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Saage kasu rohketest eelistest, mis tulenevad tsentraalsest korraldamisest. Näiteks konkurentsivõimelised veohinnad tänu maksimaalsele kaubaruumi kasutamisele.
Aserbaidžaan, vaade Bakuule Aserbaidžaan, vaade Bakuule

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Kaubavedude organiseerimine kogu Euroopas - ühe partneriga
  • Teie täiskoormate kiire ülevõtmine
  • Konkurentsivõimelised veohinnad tänu optimaalsele veovõimsuse kasutamisele
  • Keskkonnasõbralikud transpordialternatiivid
  • Kvaliteedisertifikaat - ISO 9001 / SQAS

Meie 10 peamist marsruuti Aserbaidžaani turul

Olulisemad Aserbaidžaani (import/eksport) täiskoormate marsruudid (FTL) on:
Itaalia, Suurbritannia, Saksamaa, Madalmaad, Rumeenia, Türgi, Hispaania, Poola, Slovakkia, Norra.
Igapäevaseid vedusid organiseerib LKW WALTER ka teistes Euroopa maades!

Teie Aserbaidžaani vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Aserbaidžaanist või Aserbaidžaani. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Aserbaidžaani autovedude ekspediitor > lisateave:

LKW WALTERi haagis tehase territooriumil LKW WALTERi haagis tehase territooriumil

Kui kiiresti seatakse kaubaruum valmis?

LKW WALTER tegeleb Teie kaubaga iga päev. Toetume üle kogu Euroopa välja valitud transpordipartneritele, kes moodustavad sujuvalt toimiva võrgustiku. Seeläbi garanteerime, et lisaks Teie jaoks alati olemasolevale piisavale kaubaruumile on tagatud ka optimaalne reageerimis- ja sõiduaeg.
Haagise külgkardin avatud Haagise külgkardin avatud

Kuidas tagab LKW WALTER turvalisuse?

Turvalisus on LKW WALTERi puhul oluline teema. Mitmeid meetmeid rakendades õnnestub meil parimal võimalikul moel kaitsta nii inimesi kui ka koormaid kogu transpordi vältel. Näiteks pakume oma transpordipartneritele ja nende juhtidele autojuhi koolitusprogrammi ning autojuhi käsiraamatut, mis on koostatud rahvusvaheliste määruste järgi.
Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt Meie töötajad räägivad enam kui 35 keelt

Mis keeli räägitakse LKW WALTERis?

LKW WALTERi töötajad on pärit enam kui 40 riigist. Nad mõistavad Teie soove hoida veokulud madalad, anda kaup kiiresti üle ja tagada optimaalsed sõiduajad enam kui 35 keeles. Loomulikult räägime ka kõiki neid keeli, mida räägitakse täiskoormavedude sihtturgudel, nagu Lähis-Idas, Põhja-Aafrikas, Kesk-Aasias ja Venemaal.
Online-broneerimine CONNECTis Online-broneerimine CONNECTis

Soovite transporditellimusi otse võrgus hallata?

LKW WALTER teeb selle väga lihtsaks! Meie kliendiportaal CONNECT on intelligentne töövahend, mille abil saate transporditellimused väga mugavalt ühe hiireklõpsuga broneerida ja oma aktuaalsetest tellimustest alati hea ülevaate.

On veel küsimusi?
Meie Aserbaidžaani spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Aserbaidžaani spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun