Laadime Teie kauba kaasaegse varustusega peale ja maha Abu Dhabis, ‘Ajmānis, Dubais, Al-Fujayrah`s, Ra's al-Chaimas, Ash-Shāriqah`s ja Umm al-Qaywaynis.

Ekspediitor LKW WALTER, Teie transpordipartner Euroopas, korraldab Teie autoveod (täiskoormaveod) kogu Araabia Ühendemiraatidest kõikidesse Euroopa riikidesse ja tagasi. Meie hea väljaõppe saanud juhid sõidavad Teie heaks kaasaegsete keskkonnasäästlike veoautodega. Saage kasu meie optimaalsetest veoaegadest ja maksimaalsest turvalisusest.
Araabia Ühendemiraatide palee - Abi-Dhabi Araabia Ühendemiraatide palee - Abi-Dhabi

Teie eelised LKW WALTERiga

  • Müravaesed ja madala saastekvoodiga veokid
  • Täpne kontroll transpordi üle kaasaegse telemaatikasüsteemi toel
  • Transpordilahendused kogu Euroopas – "one-stop-shop"

Teie Araabia Ühendemiraatide vedude pakkumised leiate siit!

Laske juba täna koostada mittesiduv pakkumine autovedudeks Araabia Ühendemiraatidest või Araabia Ühendemiraatidesse. Täitke ankeet lõpuni ja Teile antakse kohe isikliku kontaktisiku kontaktandmed, kes võtab Teiega nelja tunni jooksul ühendust (E-R kl 8.00 - 17.00).
Klõpsake siia, et saada mittesiduv pakkumine

LKW WALTER - Teie Araabia Ühendemiraatide autovedude ekspediitor > lisateave:

Online-broneerimine CONNECTis Online-broneerimine CONNECTis

Soovite transporditellimusi otse võrgus hallata?

LKW WALTER teeb selle väga lihtsaks! Meie kliendiportaal CONNECT on intelligentne töövahend, mille abil saate transporditellimused väga mugavalt ühe hiireklõpsuga broneerida ja oma aktuaalsetest tellimustest alati hea ülevaate.
Täiskoormaveod kogu Euroopas ühe partneriga Täiskoormate transpordile kogu Euroopas ühe partneriga

Millised on LKW WALTERi vedude sihtkohad?

Ekspediitor LKW WALTERi puhul korraldatakse üle kogu Euroopa toimuvad täiskoormaveod ühes kohas. Me toimetame Teie kauba kõikjale Euroopas, samuti Venemaale, Kesk-Aasiasse, Põhja-Aafrikasse, Lähis-Itta ja tagasi. Lisaks korraldame ka siseriiklikke vedusid üksikutes EL-i riikides (Austria, Saksamaa, Suurbitannia, Hispaania, Prantsusmaa ja Rootsi).
Maanteetransport Maanteetransport

Millised on LKW WALTERi tugevaimad küljed?

LKW WALTERi puhul on Teil kõikide Euroopa koormavedude jaoks üks partner, kes vastab kvaliteedi, ohutuse ja keskkonna vallas kõrgeimatele standarditele. Te saate kasu innovatiivsetest transpordilahendustest kombineeritud liikluses ning nautida personaalset ja kompetentset nõustamist kõikides Euroopa keeltes.
Tugmaster + haagis Rostocki sadamas Tugmaster + haagis Rostocki sadamas

Kui suur on LKW WALTERi sõidukipark?

LKW WALTERil on üleeuroopaline transpordipartnerite võrgustik, mis hõlmab 14 000 transpordipartnerit, kes on meie kõrgete kvaliteedinõuete põhjal hoolega välja valitud. Lisaks maanteetranspordile kasutame ka kombineertud transporti, kus oleme üks suurimatest tegijatest enam kui 10 000 kraanaga tõstetava haagisega.

On veel küsimusi?
Meie Araabia Ühendemiraatide spetsialistid on Teile meeleldi abiks:

Kas vajate lisaandmeid, üldist teavet või on Teil erinõudmisi? Täitke ankeet ja Te saate kohe oma isikliku kontaktisiku andmed!
Meie Araabia Ühendemiraatide spetsialistid annavad Teile meeleldi lisateavet!
Siin pakume Teile täiendavaid küsimusi/vastuseid kaubavedude teemal:
Korduma kippuvad küsimused (KKK)

LKW WALTERiga ka naaberriikides


^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun