See teatis kirjeldab, kuidas töötlevad LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG, Industriezentrum NÖ-Süd, Straße 14, 2355 Wiener Neudorf, datenschutz@walter-group.com ja kõik temaga seotud sidusettevõtted ("WALTER GROUP", "meie") Teie isikuandmeid. Nimekirja kõikidest sidusettevõtetest, kelle nimel antud teave esitatakse, leiate siit.

WALTER GROUP vastutab selle eest, et teie isikuandmed oleksid piisavalt kaitstud ja sealjuures järgitakse kõiki kaitse, seadusjärgse ümberkäimise ja isikuandmete kondifentsiaalsust ning andmete turvet puudutavaid seadusjärgseid eeskirju.

Järgmised sätted on üldised ja katavad põhjalikult kõiki antmetöötlusprotseduure, mida teostab WALTER GROUP. See tähendab, et järgmised sätted kehtivad teie kohta vaid osaliselt.
^ - Top

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda Teile parimat võimalikku veebilehe kasutamise kogemust. Kui klõpsate nuppu "Nõustun", olete nõus küpsiste kasutamisega. Kui soovite mõned küpsised välistada, klõpsake siia. Lisateavet Teie andmetega ümberkäimise kohta leiate meie kasutustingimustest ja andmekaitsejuhistest alt

Nõustun